Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát, vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
A legjobb bnőmmel ugyanabba az osztályba járunk, 2 éve nagyon jóban vagyunk, és suliban szinte mindig csak vele vagyok, vele megyek szünetekben ide-oda, vele pasizok, vele megyek büfébe, wc-re, vele írok házit, szval mindent vele csinálok. DE most úgy néz ki, hogy összejövök egy sráccal a sulinkból, és akkor szünetekben folyton ki fog hívni a folyosóra, meg elhívni, hogy kettesben legyünk, hisz máskor/máshol nem sokat lehetünk együtt... Félek, hogy a bnőm úgy vélné, egyedül hagytam.:S Persze rendes, okos meg minden, és feltudná fogni, hogy szinte csak suliban lehetünk együtt a (leendő) barátommal, de akkor is, azt hinné, hogy cserbenhagytam. Meg én sem érezném jól magam, ha a helyében lennék, egész nap csak benn ülnék az osztályban és néznék ki a fejemből. De igazság szerint, szívesebben lennék a szerelmemmel, mert ugy ő most új, meg halálosan bele vagyok zúgva. DE akkor mi lesz a legjobb bnőmmel?:S Azt sem szeretném, hogy lecseréljen... De kihívni magammal a "pasimhoz" nem ciki?(mármint neki... hogy ott áll, mi meg ölelkezünk,csókolózunk előtte..:D) Hogy oldjam meg ezt az ügyet? Létszi segítsetek! Nagyon fontos lenne!...
2009. ápr. 21. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 16 évesek vagyunk!
2009. ápr. 21. 21:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy csak néha megyek ki a szerelmemmel, és a többi időt a bnőmmel töltöm, de szívem szerint mindig barátommal lennék...:$:S és a barátom helyében is rosszul érezném magam, ha kihív az osztályból, én meg nem megyek, merthogy a bnőm fontosabb...:/
2009. ápr. 21. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg ilyen jó barátnőd akkor meg fogja érteni! Lehet hogy az elején rosszul fog neki esni de szerintem megértő lesz! CSinálhatod azt is hogy 1 szünet vele 1 szünet a szerelmeddel, tanulhattok tovább együtt hisz a barátoddal ugysem fogsz, wc-re sem a barátoddal fogsz járni, szóval ugyanugy sok dolgot fogtok együtt csinálni.

Sok sikert, remélem megértö lesz a barátnöd :)

2009. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy meg fogja érteni...:S Köszi.
2009. ápr. 21. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem a barátnőd nem fog megsértődni, ha egy kicsit kevesebb időd lesz rá. Ha szeret, akkor megérti. Próbáld meg az elején beosztani a kettőjükre szánt idődet, ne rögtön hanyagold a barátnődet a párod miatt. Oké?


A suliban ne legyél sülve-főve a barátoddal, és egy héten 2x, 3x mehettek a barátnőddel bárhova suli után.


Középiskolában dolgozom, úgyhogy tapasztalatból mondom: Hidd el, a fiúk jobban szeretik azokat a lányokat, akik a kapcsolatban megmaradnak olyannak amilyenek az elején voltak, nem "lógnak mindig a fiún". Ezt jó értelemben vedd!


Neki is biztosan vannak haverjai, akikkel szeret hülyülni, nem?


A fiúk szeretik, ha egy lány után mindig "teperni" kell, és állandóan udvarolni, kihívás nekik, ha nem vagy mindig elérhető, nem ugrassz rögtön a szünetben, ha hív.


Ne hívd a barátnődet harmadiknak hozzátok, ciki lenne. És neki eléggé kényelmetlen!


Remélem tudtam segíteni!


Szép napot


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöööm.:)

És igen, a barátomnak is vannak jó haverjai, akiket nem kéne hanyagolnia...(:

2009. ápr. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!