Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért b*zis ha egy fiú vasalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért b*zis ha egy fiú vasalja a haját?

Figyelt kérdés

Én épp növesztem és elég durva szálú meg dús is. Ha nem csinálok vele semmit, akkor olyan "beatles"-es. Szóval, mint a fecskefészek, mindenfele szétáll és nem lapul le, ahogy szeretném. Ezért hetente egyszer-kétszer kivasalom, persze nem olyanra, mint az emok, hogy a szemükbe lógjon (persze kicsit belelóg), hanem csak, hogy épp sima és könnyed legyen. Erre jön mindenki, hogy emo vagyok meg b*zi. Miért lennék egyik is? Csak azért mert adok magamra annyit, hogy ne egy teljesen röhejes hajjal álljak az emberek elé? (mellesleg, amióta vasalom, azóta pozitívabb visszajelzést kapok a csajoktól is :D)

17/F


2011. ápr. 13. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vágasd le a hajad
2011. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen nem férfias, azért. Az ilyen haj csak a tinilányoknak tetszik. Amolyan "piperkőc" benyomást kelt..
2011. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vasald,az én öcsémnek is ilyen jellegü a haja.

Nem mindegy ki mit mond?

Ök is vasalgatnák,azt hiszem...ha ilyen hajuk lenne.

De ha jol áll inkább nyirasd föl!

2011. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

az utolsó válaszoló végtelenül ..... á........

ne vasald mert gáz. Legyen rövid, férfias. Nem vagy te csaj.

2011. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Búza van a kalász között. Mert csak búzák meg csajszik szokták vasalni a hajukat. Vágási? Jó hogy megdicsérnek a csajok, mert szokták egymás haját is dicsérni és te se maradsz ki. Amúgy van saját hajvasalód vagy az anyukádé? Nah ezért!
2011. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Mert ha valaki igényes és törődik magával azt egyből le kell b.zizni-.-

Ilyen a mai társadalom szokj hozzá. Én is voltam már b.zi de néha olyan jelentéktelen dolgokért h megnéztem a tükörben h áll a hajam vagy h "túl ízlésesen" öltözködtem. Ne foglalkozz a sok gyökérrel ők vagy irígyek vagy csak egyszerűen sötétebbek a harlemi éjszakánál is.

2011. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Saját hajvasalóm van, anyunak nem ilyen haja van, neki nem kell vasalnia... Én szeretem a hosszú hajat, koncerteken jól lehet vele headbangelni, és ha hosszabb lesz (szóval legalább a vállamig, vagy attól tovább is leér), akkor már valószínű nem fogom vasalani, mert lehúzza majd a saját súlya. A hosszú haj is lehet férfias, noha az már más tészta, hogy neked nem jön be. Ha meg annyira olyat akarsz, menj el a inkább a diszkókba, ott találhatsz amennyi kell.


Egyébként köszi a bunkó válaszokat (tisztelet a kivételeknek), én azt hiszem normális, elfogadható formában tettem fel a kérdésem.

2011. ápr. 13. 23:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből, de a Beatles haj egyáltalán nem áll szanaszét, mint a fecskefészek, pont, hogy nagyjából egyenes hajuk volt és lesimult... :D

Amúgy szerintem egyáltalán nem b_zis, ha valaki ápolt külsőt akar.

2011. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kiegészítem, de azt hittem érthető :P

Formára értem, hogy beatleses, szóval olyan gomba :D Az, hogy néha szanaszét áll, az meg a "ráadás". :)

2011. ápr. 13. 23:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok hogy vagy legyen hosszú (IGAZI rockeres) vagy rövid... a közte lévő út az úgy szar ahogy van, csak sajna kötelező.
2011. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!