Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy olyan ex ( srác ), akinek fontos még a volt barátnője ill. szereti még? Vagy ha csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Barátok maradtunk, beszélgetünk msn-en, néha találkozunk is.


Tapasztalatokat is írhattok!


2009. márc. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia hát az függ attól, hogy mióta vagy ex és mit szeretnél a lánytól?
2009. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány! :) És nem tudom, mit szeretne tőlem az ex... :)


Körülbelül 7hónapja szakítottunk.

2009. márc. 2. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Én voltam már ilyen helyzetben. Kb fél évig voltunk külön a barátommal, de tartottunk a kapcsolatot egymással. Elég sokszor flörtölt velem msnen, persze csak diszkréten. Aztán egy alkalommal elmentünk egy rendezvényre és nagyon jól éreztük magunkat. Kötetlen beszélgetés volt csupán köztünk. Amikor elmentem utánam jött kocsival és haza is hozott. Meg akart csókolni, de nem tudta, hogy akarom-e. Olyan jó volt találkozni vele és egyértelmű volt, hogy csak rám figyel és nem érdekli semmi más csak én. Aztán rá egy hónapra szerelmet vallott, azóta pedig együtt vagyunk és jobban szeretjük egymást, mint bármikor.


Szerintem, ha egy srác szexet akar, akkor jobban nyomul és próbálja felébreszteni az emberben a kisördögöt. Esetleg msnen vannak olyan erotikus tartalmú megjegyzései, amivel egyértelműen utal a dologra vagy ha találkoztok, akkor tesz meggondolatlan mozdulatokat. De, aki szeret valakit az türelmesen vár arra, hogy újra megnyerje magának a szeretett személyt.

2009. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!