Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg úgy egy fiúnak, hogy nem tetszik, nem akarok tőle semmit, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
nem vagyunk olyan nagyon jó barátok, de azért bírom.. nem szeretném megbántani.:D
2009. márc. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy te csak barátilag tudod szeretni:) vagy hasonlókat...én is ugyan ilyen helyzetben vagyok/voltam:)

15/L

2009. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki öszintén, és úgy hogy érezze hogy tényleg sajnálod a dolgot. Öszinteség a legszebb. :)
2009. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg a kedvemért, hogy nem alázod porig és nem döngölöd a betonba
2009. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legkorrektebb, ha őszinte vagy.

Megmondod neki, hogy nem az eseted stb., de ahogy az előttem lévő is írta ne alázd meg.

2009. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!