Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, hogyan mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit 3 éve ismerek és 2,5 éve a legjobb barátnőm is. Van egy barátja 2 éve. Egy baráti társaságba járunk (bnőm az ő barátja, a barátom és én) nekem 2,5 hónapja a barátom. Lefeküdtem a bnőm pasijával már 2x is,és nem tudja ezt senki, de nagyon bánt a dolog. Elmondjam neki valahogy vagy próbáljam elfelejteni a dolgot? de amikor a pasival vagyok akkor nem zavar hogy a legjobb bnőm pasija de utána igen. Mit tegyek???
2009. jún. 1. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát egy rohadt rib@nc vagy. A pasi meg egy szemétláda! Pfúúúúúúúúúúúj. Undorodnék tőled!
2009. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A pasiddal vagy, akkor nem zavar, utána meg igen. Ezek szerint a mostani pasid elmehet a rákba ...

Egyetértek az első hozzászólóval.

2009. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akárhogy is mondod el neki megbántod, mert az hogy a barátja félrelép, az egy dolog, de hogy a legjobb barátnője "árulja el" az kicsit erősebb. Én elgondolkodnék azon is, hogy miért is fekszem le a bnőm pasijával, ha nekem is van barátom? Meg azon is, hogy mennyire fontos nekem a legjobb barátnőm? Én eléggé igazságpárti vagyok, de ebben az esetben azt mondom hogy inkább kerüld el a a barátnődet is meg a barátját is jó messzire, én nem tudnék a barátnőm, se a pasim szemébe nézni a helyedben.
2009. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amikor lefeküdtünk akkor még nem voltam együtt a jelenlegi barátommal, illetve a bnőm és a pasija is összevoltak veszve elég csunyán ( a kapcsolatukban szünet volt= nem voltak együtt)
2009. jún. 1. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha ők össze voltak veszve, akkor a nőre nem tartozik, mit csinál, mikor, kivel az ex barátja. Ha akkor neked nem volt senkid, akkor az megint ugyanaz, hogy szingliként megtehetted egy éppen szingli fiúval. Az, hogy zavar tégedet a dolog, az meg azért is lehet, mert jó volt neked a szex vele, vagy mert sajnálod, hogy nem nyúltad le őt még akkor.
2009. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elárulnád, hogy hány évesek vagytok, az sokat segítene. Én 18-20-nak saccollak benneteket. Szánalmas ez a magyarázat, hogy éppen össze voltak veszve, stb. EGy tuti, ha borítod a bilit, mindenki utálni fog mindenkit. Tehát se pasid, se szeretőd, se legjobb barátnőd nem lesz. Legközelebb okosabb legyél.
2009. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
barátnőm és én 17 a fiúk 19. és az hogy kerüljem el bnőm az max úgy lehet ha sulit váltok
2009. jún. 1. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég!!

Ha én ezt megtudnám h barátnőm vagy és lefeküdtél a pasimmal jól agyonvernélek!! A pasimat meg dobnám!!

Hogy tudsz egyáltalán smárolni is a legjobb bnőd palijával??

Mindenképp mondd el neki, ha valamit is számit neked a barátságotok!!! De semmi jóra ne számits, remélem elveszted a barátnőd barátságát, mert ezt érdemled te qrv@!!

2009. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elmondtam neki mindent, a pasijával közösen. ő pedig bevallotta ennek hatására hogy ő is megcsalta a barátját. Azt mondta hogy "valamilyen szinten örül hogy velem tette, mert tudja hogy igy semmi baj nem történik" és azota is joba vagyunk. és "örült" hogy bevallottam hogy mi is volt köztem és a barátja között (hiába volt akkor szünetük)
2009. jún. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!