Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Ha valaki diszkréten (nem szól be, nem mutogat) stíröli a melled/feneked, az milyen érzés? Büszkeséggel tölt el vagy inkább zavaró? Meg van olyan is, hogy a ruha nem is takar túl sokat, az azért olyan, hogy bámulják csak nyugodtan?
2011. szept. 24. 01:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha tetszik nekik a srác, akkor elégedettek, talán még izgulnak is kicsit, ha meg nem tetszik, akkor zavaró, főleg ha az illető modortalan. Szerintem ha nem takar, egyértelműen azért van, hogy megmutassák másoknak:)

-Ezt gondolom rólatok lányok, cáfoljatok!:)-


Van a lányoknál ez a "magamnak akarok tetszeni", meg csak azért veszem fel, mert "nekem tetszik". Na ilyen nincs! Mi az, hogy valami neked tetszik? Amikor egy ember azt mondja valamire, hogy az tetszik neki, akkor az valójában azt jelenti - még ha ebbe nem is gondol bele -, hogy úgy gondolja, tetszeni fog másoknak. Elsősorban azoknak, akiknek ad a véleményére, azaz az önmagához hasonló ízléssel rendelkezőknek (az ízlés gondolkodásmódot, felfogást, vagy akár világnézetet is takarhat - illetve akár pénztárca vastagságot is, pl. ha valakinek van ízlése, de nem tudja kifejezni azt, mivel nincs miből, de ezt most hagyjuk...). Ha látná valaki máson, tetszene neki, és szeretné, hogy ez esetben ő legyen az a valaki más, akit amikor meglátnak a hozzá hasonlók, elismerik. Ezt jelenti a "tetszik nekem":)

2011. szept. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

"diszkrétan stíröli"? :L hát nekem ne stírölje a mellem/fenekem, max az arcomat stírölheti diszkréten..

nem is öltözködöm mindenem-kirakom módon, de ha mondjuk nyáron negyven fok van, higgye el, nem neki öltöztem ki.

2011. szept. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
SZAR
2011. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"de ha mondjuk nyáron negyven fok van, higgye el, nem neki öltöztem ki."


Micsoda véletlen szerencse, hogy a társadalmi elfogadás és a divat nem ütközik a kevés ruhával a lányok esetében!:D

2011. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"de ha mondjuk nyáron negyven fok van, higgye el, nem neki öltöztem ki."

én inkább az ősszel 12 fokban miniszoknyás, köldökig belátós dekoltázsos összeállításra gondoltam

2011. szept. 25. 10:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem, mivel nincs sok önbizalmam, jól esik. Feltéve ha az illető még jól is néz ki. De ha a barátom előtt teszi, nagyon zavar, kellemetlen. A barátom meg büszke rám ilyenkor. (nem tudom mire... de ő tudja :D)
2011. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 DakotaDamon ***** válasza:

Azt utálom, mikor az öregebb faszik stírölnek. Ha fiatalabbak, elmegy, meg persze, valahol jól is esik, de főleg, mióta barátom van, valamennyire mégiscsak zavar.

Kiöltözni pedig a barátomnak szoktam, vagy ha olyanom van, akkor magamnak. És azt rühellem, mikor egyből mindenféléket következtetnek abból, hogy mi van rajtam. Csak azért, mert felveszek egy magassarkút, és rövidebb szoknyát, mert tudom, hogy neki tetszik, nem kell egyből úgy nézni rám, mint egy utolsó ribancra. Az még oké, ha csak megnéz (egy fiatalabb) valaki, de nem nagyon tudok mit kezdeni vele. A barátomat meg nem tudom, hogy érintik az ilyenek, mikor kocsiból ordibálnak nekem, meg stírölgetnek...

2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a választok!


kocsiból biztos nem ordibálnék, az elég tapló dolog.

2011. szept. 27. 21:36
 9/15 DakotaDamon ***** válasza:
88%

Nekem mondod?...

Bár a másik, amit bírok, azok az egyenruhások. Bírom én a rendőröket, katonákat, de nagyon tudnak nézni. Nagyon. A tűzoltók pedig még vigyorognak is mellé. Egyszer egy tűzoltóautó ablakából egyszerre hárman lógtak ki, úgy néztek. Hurrá.

2011. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha nekem is tetszik aki megbámul, akkor jó, ellenkező esetben inkább kínos


L/19

2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!