Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg diszkréten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg diszkréten?

Figyelt kérdés

A sztori:

Jelenleg Pesten tanulok, de vidéki vagyok. Most jöttem haza és az asztalomon van egy betegtájékoztató egy gyógyszerről merevedési zavar ellen. Amikor nem vagyok itthon akkor apukám használja a gépet, gondolom azért maradt itt az asztalon a papír. A lényeg, hogy nemrég hagyta el a felesége, elég rossz passzban van.

Ha itt hagyom a papírt akkor tudni fogja h láttam, ha viszont máshova rakom akkor is. Nem akarom h kellemetlenül érezze magát.

Elnézést ha kicsit össze-vissza írtam a dolgokat, a lényeg, hogy hogyan tudnám ezt úgy megoldani hogy ne érezze magát kellemetlenül?


2011. ápr. 15. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszer neve?
2011. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy könyvet úgy, hogy kicsit kilátsszon. Mint ha észre sem vetted volna. Aztán vagy el tűnik, vagy ott marad holnapig. Ez utóbbi esetben kidobhatod, mert elfeledkezett róla.
2011. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menyjél el otthonrol mintha haza sem értél volna addig, mig ő el nem teszi..
2011. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd figyelmen kívül, a helyén... Én is tisztában vagyok vele, hogy apu sajna már ilyet szed. Idős, nemi életet viszont szeretne élni, én ezt nem érzem cikinek. Egyszerűen ne foglalkozz vele, hagyd ott... ha elakarja tenni, elfogja amikor nem vagy a szobában.
2011. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!