Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem pasim aki mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem pasim aki mással is kavart vagy legjobb bnőm aki nagy ívben hanyagol? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Dúrva ...Az a helyzet hogy van egy gyerek Ákos aki már a nyár eleje óta azt hajtogatja hogy csak én kellek neki meg minden..és van a legjobb barátnőm Sára aki viszont az Ákos szomszédja.. Eleinte nem közöltem vele hogy kavarok az Ákossal ezért nagyon meg is haragudott rám.. azóta teljesen szétesett a kapcsolatunk ami eddig rettenetesen erős volt.. Többen azt mondták hogy nagyon odavan az Ákosért.. de ő mindig azt hajtogatja hogy nem nem csak szomszédja és olyan mintha a tesója lenne..majd azóta csak beszólogat meg minden .. ha nem keresem eszébe se jutok..:// Ákos ő meg volt egy táborba és egy partyval egy éjszakára összeállt egy csajjal ( csak csók) .. majd hazajött és végig azt állítota hogy én vagyok az elsőszámú STB.. Mit tegyek az Ákossal?? és hogy oldajm meg hogy Sárival minden a régi legyen?? :( segítsetek KÉRLEK MERT MEGŐRÜLÖK!!
2011. aug. 16. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ákost hagyd a fenébe! Nem kellesz neki eléggé! Sárával pedig békülj ki, beszéljetek meg egy találkozót, megbeszélitek az egész sztorit egy süti és máris elvan intézve! Nem olyan bonyolult ez,mint tűnik.. Ha pedig Sári barátnőd nem szeretne veled kibékülni.. Te is hagyd rá.. Próbálkoztál, ha meggondolja magát, majd felkeres!:)
2011. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el vagy egy fiú vagy egy jó barát!

Fiút bármennyit találhatsz de jó barátokat annál kevesebbet!!

2011. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha igazán jó barátnőd lenne , akkor nem haragudott volna meg azon hogy kavartál azzal a pasival , és azon sem hogy nem mondtad el neki már az elején ..
2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az a baj hogy a lány nagyon befolyásolható. és tegnapi nap folyamán történt egy olyan hogy mondtam neki hogy jöjjön beszéljük meg.. de egy másik csaj ( kiskori legjobb bnője) osztotta hogy hagydd ott meg minden.. és mondta hogy várj még beszél velem.. erre a csaj megfogta a kezét.. elhúzta és mondta hogy gyere most itt haggyuk a pi**ába és iszunk.. az Ákos aki meg ugye alapból kötődik a Sárihoz ő meg egész éjjel velem volt és nyugtattgatott.. MEGOLDHATÓ HOGY MIND2vel MŰKÖDJÖN??:/
2011. aug. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!