Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül soha?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Igazából nem értem, de még soha nem volt barátnőm.

Nem mondom, hogy jóképű vagyok, sőt.., de mások szerint helyes vagyok és nincs semmi gond az arcommal. Nem vagyok kigyúrt szekrénysor, de azért az látszik, hogy foglalkozom a testemmel. Bunkó nem vagyok, túlságosan nincs jó humorom, de azért néha dől belőlem, és ez másoknak is tetszik, de egyszerűen hiába próbálkozom bármelyik lánynál, nem jön össze. Mindegyik haverként tekint rám, pedig én nem ezt akartam elérni sohasem. Illetve nyilván nem mindegyiknél, de aki nekem tetszik és akarok tőle valamit, az ne barátként tekintsen rám..

Volt már olyan is, igaz nagyon kevés alkalommal (talán 2), hogy a lánynál véltem felfedezni apró jeleket arra, hogy talán tetszem neki, de amikor megpróbáltam megismerni, illetve beszélgettünk, elvoltunk akkor meg mindjárt úgy tűnt, mintha csak bírna, de semmi mást nem akar. Szóval nem értem, de így közel 19 évesen már kezdek is beletörődni és végre sikerült elfogadnom, hogy ez van, így sikerült, de volt néhány évem (15-17 között) amikor ez borzasztóan frusztrált. Azt meg végképp nem értem, hogy néhány csaj miért próbál arra célozgatni, hogy tetszem neki, amikor meg ott az alkalom akkor visszavonulót fújnak, majd megint megy a bepróbálkozás.. Egy biztos: kicsit magabiztosabbnak és rámenősebbnek kellene lennem, és tudom, mindenki azt mondja: "Bátorság!", de ez nem ilyen egyszerű. Nem mehetek oda egy lányhoz azzal, hogy "nagyon bejössz", a célozgatás és a jeladás eddig meg nem nagyon jött be. :)

Elnézést, hogy hosszú lett, de hová írjak, ha nem ide? :D



18/F


2011. ápr. 15. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy jóképű,nincs humorod és nem vagy kigyúrt szekrénysor
2011. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát miért nem lehet oda menni egy csjahoz hogy szija nem akarok bunkó lenni de nagyon szép vagy van esetlegbarátod?szórakozni jársz amugy??menj el discóba ott hátha megismersz valakit.járj csavizni meg bulizni egy 19éves fiúnak az a dolga.
2011. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem megy, mert mindent túlagyalsz, emiatt pedig szorongsz. Látszik ez abból is, ahogyan ide írtál.


Csak vedd lazára a figurát, gyorsan, célirányosan térj rá a lényegre egy lánynál, hogy járna-e veled, ha nem, jöhet a következő.

Valakinek biztos bejössz majd.

2011. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is minél jobban görcsölsz, annál kevésbé sikerül. Ne azzal kezd az ismerkedést, hogy járni szeretnél vele. Meglátod, mikor éppen nem számítasz rá, bejön az igazi.
2011. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: roppant hasznos hsz volt, akkor ezek szerint ugorjak ki a 10. -ről :D Okos ember lehetsz! :)


2.: Odamehetnék, de elég fura helyzet lenne ezzel nyitni. :D Amúgy járok szórakozni, de nem sűrűn...


3.: Az elképzelhető, hogy túlbonyolítom a dolgokat, és közel sem kellene ennyire bonyolultnak felfogni.


4.: Nem görcsölök, főleg most, hogy már jó ideje elfogadtam a dolgot, így elég felszabadultan próbálkozom... :D

2011. ápr. 15. 12:58
 6/7 anonim válasza:
Amikor a legkevésbé számítasz rá akkor jön csak a szerelem.
2011. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második vagyok.hát járj többet szórakozni ott bizti megismerkedsz másokkal is és lassan összefog az jönni.nem azt mnodtam hogy menj oda és teperd le, de odamehetsz hozzá meghivni egy üdcsire v fagyira.
2011. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!