Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T i is úgy érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i is úgy érzitek, hogy megbámulnak az emberek?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam egy feltűnő jelenségnek, és annyira feltűnően jóképűnek sem, mégis sokszor úgy nézem, például ha tömegközlekedéssel megyek valahova, és átszállogatok többször pl, hogy meg-megnéznek az emberek. Én ezt nem tudom hova tenni, tényleg nincs rajtam semmi különleges, talán az átlagnál kicsit igényesebben öltözködöm, de ez még nem lehet ok erre. Úgy gondolom, hogy én nem nézem meg az embereket, vagy lehet, hogy igen, csak nem veszem észre?

20F


2011. ápr. 15. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a trollhoz hasonló arcod miatt.
2011. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2011. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 You got OWNED! ***** válasza:

Trollface, he? Én is megnézek minden embert, vagy azért mert

" Hú de szétverném a fejét a köcsög rappernek" vagy " Hmmm. De dögös csajszi"

2011. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 23:37
 6/13 You got OWNED! ***** válasza:
Én a magyar rapperekre gondoltam. Mármint a minden 2. szó baz.dmeg és egyéb káromkodás és akkor faszagyerek vagyok, hogy megírok egy ilyen szöveget és még egy szar alapot is összetudok baszni hozzá srácokra gondoltam.
2011. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom a magyar rappet. Undergroundban vannak jó arcok + zenék. Hidegrázós alappal + szemkönnyeztető szöveggel. De ritka. Amúgy nem vagyok rapper, de mivel most pont crooked szól, muszáj volt. :D
2011. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg megszoktak bámulni.Én is férfi vagyok és azonos nemüek is megbámultak engem.Eléggé neveletlenség, nyugodt lehetsz fejlett társadalmakba ilyen nincs.Sok az együgyü balfék, aki tátja a száját.Én amit utálok az az, mikor észreveszed, hogy bámul a faszi és nézel rá, hogy mit bámul és továbbra is nézz bele a képedbe és nem hinném, hogy b*zi, csak simán beképzelt h*lye. Ez ellen nincs mit tenni, legfeljebb te is ránézel, hátha észreveszi magát vagy le se sz*rod.
2011. ápr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen pl mikor ma leültem a buszon a földre csattant a láncom a padlón én meg aki velem volt csak röhögtünk a sok poker faces gecy meg nézett :D de pl a hajam miatt is túrista látványosság vagyok :D és mi az hogy igényes öltözet? lakkcipő+nercbunda?
2011. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van.
2011. ápr. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!