Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha valaki egy nap 3-szor,4-szer önkielégít?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy mert én is annyiszor szoktam már majdnem 14 évesen :D
2011. ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem normális és még írni se tud :D
2011. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15-16-17 évesen én is sokszor napi 3szor kicsaptam

Aztán lett barátnőm akivel heti 5ször dugtunk átlagba

És most pl nincs barátnőm de már nem is szoktam annyit verni

Heti 3szor kb


De sztem tök normális,addig jó míg kibírod,most 20 évesen kajak nem is áll annyit a farkam mint 15 éves koromban,érezhetően szarabb,reggeli merevedés csak heti 3-4szer van:S

2011. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már súlyos ninfománia !!!
2011. ápr. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiszor vered ki, ahányszor neked az jól esik. Itt nincs olyan, hogy mennyit szabad, vagy mennyi a normális. Eltérőek vagyunk. Ha neked háromszor, esetleg négyszer elég, akkor nálad az a normális. Úgyhogy ez miatt felesleges izgulnod, mert annyiszor verheted ki, amennyi neked jól esik.
2011. ápr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolom igen. én 13 vok, mondjuk én csak 1-2 naponta szoktam. :P
2011. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!