Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszenek a mazsorett fiúk?

Figyelt kérdés
15 éves wok de még sose volt barátnőm lehet emiatt? :SS
2011. ápr. 16. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
krisztus kegyelmezz.. -.-"
2011. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jól bánnak a bottal. Nekem szerintem bejönnének. 16/L
2011. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont a "wok" miatt.
2011. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy mazsorett fiú??:O
2011. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, valószínű...a mazsorett az csajos ha eddig nem vetted volna észre-.- csak úgy mint az olyan hülye írásmód amiben a vagyok=wok
2011. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mazsorett fiúknak biztos nem tetszenek a lányok :D
2011. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. :D Figyelj, a mazsorett olyan, mint például a hastánc. Én sem jönnék össze egy olyan fiúval aki nemcsak mazsorettezik, de még írni sem tud. Apukám változtass ha nem akarsz örök életedben szűz maradni. Sok sikert!
2011. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemmmondommeeeg válasza:
Hmm.Én mazsorettezek,de lány vagyok.Láttam a kicsiknél mazsorettes fiút,nagyon hülyén néz ki,főleg,hogy az egész csoport lila ruhát viselt,szóval a fiú is.Jó, hogy nem adtak rá szoknyát...
2011. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!