Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek miért tetszik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek miért tetszik ha egy lány dohányozik?

Figyelt kérdés
nem értem mi tetszhet abba,lány vagyok,de én csak egyszer próbáltam ki de nem találtam benne semmi érdekeset és nem is szoktam rá hála a jó égnek!
2011. ápr. 17. 13:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egyet értek veletek!... UTÁLOM A CIGIT!!!!
2011. ápr. 17. 14:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sőt össze sem jönnék olyan lánnyal, aki dohányzik.
2011. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyannyira tetszik, hogy kizáró ok egy kapcsolatban.
2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, undorító
2011. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szőke.: ) ***** válasza:
jo ájuljatok már be egy cigitől:D ha vkinek ennyi kizáro ok bele se merek gondolni mi történik ha a nője megiszik alkalmanként 1-1 whiskeyt:D
2011. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

úristen egy cigi miatt már senki nem kezdene kapcsolatot.Nem dől össze a világ...mindenki azt csinál saját magával amit akar(vagyis saját testével,szervezetével)


De kérdező ha ilyet mondd neked valaki arra ne is figyelj.Ez elég gyerekes dolog.

L19

2011. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!