Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire türelmetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire türelmetlen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, nagyon várom már, hogy legyen egy barátom. A lelki, és hát a testi dolgok miatt is. (szexet még nem szeretnék.)

Ha a buszon, utcán, vagy akárhol meglátok egy pasit, egyből arra gondolok, hogy milyen jó lenne, ha végre lenne már egy barátom. Ugyanez van szerelmes-párok esetében is.

Nagyon várom, és már egyszerűen nem bírok magammal, mindig ez jár a fejemben.

Mit csinálhatnék?

14/L


2011. ápr. 17. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2011. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez miért is fontos?
2011. ápr. 17. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
hát gondoltam ha közel laksz talizhatunk:D
2011. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért mert azt látod, legalábbis úgy gondolod, hogy szinte csak te vagy "páratlan"

ne csüggedj, légy nyitott!

2011. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek megismerni Téged, ha megengeded nekem, akkor jelezz, kérlek. :)
2011. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a punciddal.
2011. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha ezen gondolkodsz, akkor egy ideig ne akarj még barátot. Majd ráér akkor, amikor már nem görcsölsz ezen. :)

18/L

2011. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 leszek és még nekem sem volt senkim. Egyre jobban rágörcsölök, de hát mit tegyek ha lassan múlik az idő?
2011. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!