Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A s. z. e. r. e. l. e. m. nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A s. z. e. r. e. l. e. m. nem verseny, oké, de ez már nem állapot. Türelmetlen lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan álltok a "még sosem volt pasim/csajom, csók sem jött össze, és igazából az a snda gyanúm, hogy szüzen halok meg" felvetésemhez. Még millió társam küzd ezekkel a gondolatokkal, főleg azért, mert úgy érezzük, körülöttünk már mindenki megtalálta az Igazit, holott az is nyílvánvaló, hogy 16-18 évesen ez gyakorlatilag lehetetlen egyből. De valahányszor megismerek egy édes, helyes, okos, vicces srácot, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk, ált. rövid időn belül, mikor már elszánnám magam hogy talán ebből lehet valami: besétál a képbe egy másik lány és nyávog hogy Sziiija cicaaa!! . Szóval minden úgym. jó példány (bocsi, fiúk=D) már foglalt. De van, mikor ez sem kifejezett hátrány, és egy-két fiú, akinek a barátnőjét még ismerem is, akar megcsókolni. De eddig még sosem jött össze, külömböző okok miatt. (megjött a busz, rácsörögtek, arrajött egy haverja, aki tudja hog csaja van)... egyáltalán helyes, ha foglalttal kezdek? Félek...nem akarok egyedül maradni. SEgítsetek!!!=(( ELőre is köszönöm!
2010. szept. 26. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalttal kezdeni. Talán nézz szét a barátok között, hogy akad-e ott egy neked való "példány". Az a baj, hogy már a tököd tele van, ahogy az írásodból lejött, és már hajszolod a tartós kapcsolatot, ami láthatóan így semmiképp sem fog összejönni. Talán ismerkednek kellene, mindenek előtt barátkozni, hogy kellően kiismerj egy palit, és nem az első pillantásnál azon agyalni, hogy elvenne-e feleségül. A legnagyobb baj, a türelmetlenséged. Ismerkedj előbb, ne adj isten, barátkozz is, aztán a végén még érted hagyja ott valaki a barátnőjét. (:
2010. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, aranyos vagy!:) igen, sajnos ebben az egyben kifejezetten képtelen vagyok várni bármire is. de mint mondtam, a baráti körömben mindenki már kapcsolatban él/van. és a legtöbbjüknek még a barátnőjét is ismerem, nem egy a barátnőm, haverinám, és nem lennék képes megbántani őket, pedig hajjaj, miket mondd néha 1-2 gyerek=D de mééért csak a foglaltak jófejek??:(
2010. szept. 26. 07:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. :D Nem csak a foglaltak jófejek. Csak ne foglalkozz azzal a kiéhezett fajtával, amelyiknek leesik az álla, ha meglát egy nőt, mert alighanem ez is megmagyarázza azt, hogy miért nincs neki barátnője. Akkor meg azt mondom, hogy ismerkedj. Szard le a pasikat, akkor imádni fognak. Amelyik nem dong téged körül, azt válaszd. (:
2010. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hmm...mondasz valamit:)) oké, köszi^^
2010. szept. 26. 08:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért annyira szigorúan ne tartsd be ezt. Csajoknál bevális, hogy keresztül nézek rajta egy ideig, ami ügye sérti az önbizalmát is, és így felcukkolom, de pasiknál a fene tudja. :D
2010. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Szard le a pasikat, akkor imádni fognak."

El nem merem képzelni, hány éves vagy. Meg hogy milyen nemű lehetsz. Nagyon érthetsz a férfiak lelkéhez. :)

2010. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van.
2010. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

08:36


23 éves és férfi nemű vagyok. Mint látod (legalább is remélem), írtam, hogy ne vegye annyira szigorúan, épp azért, mert ami nekem nőknél bevállt, az neki nem biztos, hogy működni fog. Remélem kielégítő választ kaptál, kedves arrogáns válaszoló.

2010. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Remélem kielégítő választ kaptál, kedves arrogáns válaszoló."

Igen, kielégítő választ kaptam, kedves cinikus válaszoló!

De azért megnéznélek 20 év múlva, hogy milyen nőt szedtél össze ezzel a "leszarós" technikával, és hogy boldogok vagytok-e. :)

2010. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt is írtam, hogy nem kell olyan szigorúan venni, mivel szó szerinti értelmezésben nyílván nem működik a dolog, kedves arrogáns válaszoló.
2010. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!