Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen egy laza kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy laza kapcsolat vagy csak én vagyok türelmetlen? Miért nincs még szex?

Figyelt kérdés

5 hete ismerkedtünk össze Neten.(ő kezdeményezett)

Előre leszögeztük h mind2en csak 1 laza kapcsolatot akarunk /barátság + szex, addig amíg igényeljük egymástól, de megcsalás nélkül!!/ Eddig 3-szor taliztunk (kb.6 óra/alkalom) először a 2. talin csókolt meg, de akkor elég hosszan, kb.10 percen át ami furi is volt így elsőre...de más nem történt köztünk:S pedig állítólag 11 hete nem volt már nővel....Mindig ő keres engem naponta, szinte beszámolókat ad, amit 1általán nem várnék el tőle!

Részemről mindig benne lennék pettingbe, de néha olyan mintha nem is akarna elég közel engedni magához, mindig azzal jön h "hamar gerjed és akkor nem tudja visszafogni magát" de nem értem miért kéne visszafognia magát?? ...elvégre ez csak egy laza kapcsolat...vagy lehet később többet akarna...vagy csak játszadozik velem? Régóta kinőttünk már a kamaszkorból, ő 27/F én pedig 24/L


2011. szept. 2. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki.. h ex vagy no szex.. :)
2011. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Csábítsd el vagy vhogy mutasd ki amit akarsz
2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd a kezedbe a dolgokat. Szó szerint.
2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen mondd meg neki.

Nyilván azért nem kezdeményez mert azt hiszi te még nem akarod és fél,hogy elriasztana vele ha túl nyomulós.Ez álltalában így szokott lenni.

2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na jó. ha vele nem jönne össze ez a "laza kapcsolat", velem is megpróbálhatod, én is 27 F vagyok. ki tudja, egy privát e-mailt megér, nem? ;) max nem találkozunk soha...
2011. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez haláli jó. A tini fiúk azért sírnak mert a csajok komolyat akarnak. A felnőtt nők pedig azért sírnak mert a férfiak komolyat akarnak. Bravo emberek! :D
2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most egyikünk sem akar komoly kapcsolatot, mert még bennünk élnek az előző komoly kapcsolataink csúfos kudarcai, megaláztatásai és fájdalmai.

Felnőtt emberek vagyunk,tudjuk kontrollálni az érzéseinket,de ugyan akkor szükségleteink is vannak amit nem akarunk megoldani akárkivel....Attól hogy most lazában nyomjuk nem jelenti azt h a későbbiek folyamán nem alakulhat ki több, de most még megadjuk a másiknak a kellő szabadságot:) Csak sajnos én már egyre kevésbé igazodom ki a pasikon, bárcsak tudnék olvasni a gondolataikban hogy mit miért csinálnak vagy éppen nem csinálnak....:D:D

2011. szept. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!