Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz? Nem merem vele közölni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Nem merem vele közölni.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki nem a pasim, bár én szerelmes vagyok belé, de ő csak játszik velem(de most nem ez az érdekes). Dilemmába vagyok, mert holnap nála alszok, de nekem olyan folyásom van, ami mindennap jön valamikor nem is kevés és akkor a bugyimon is látszik egy kicsi pötty. Nagyon gáz lenne ha észrevenné, főleg ha a bugyimba is szeretne benyúlni és nem tudom mit kéne csinálnom...mégse dughatok fel egy tampont, mert mi van ha "nem csak aludni fogunk"? L/17
2011. ápr. 17. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvoshoz menni.
2011. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem para egyáltalán mer ha odáig juttok h be akar nyulni a bugyidba akk nyilván fel is izgat vele és benedvesedsz uh ugyis nedves lesz a bugyid...
2011. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a folyás normális am ha nincs színe szaga...

és nem gondoltál arra hogy ha nem csak alszotok mondjuk benedvesedsz úgyis és nem tűnik fel neki? :)

2011. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is a nőgyógyászt javasolnám. Egyébként meg ha te magad mondod hogy játszik veled és nem a pasid, mit keresne a bugyidban??? hát húzzon már... legyen már egy kis tartásod!
2011. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A gáz forma egy anyag halmazállapota, tehát 99,9%, hogy ez nem gáz.
2011. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, ha tudod, hogy játszik Veled..ennek ellenére így felkínálod magad, hány éves vagy, hogy nem bírod ki sex nélkül??
2011. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 t.n válasza:
ne nagyon nyúlkáljanak a bugyidban, menj el dokihoz, lehet, hogy gombás fertőzésed van...az erős gyakori folyás ettől is lehet, még ha szaga nincs is.
2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is sok a folyásom hormonális betegség miatt, tenyészni sem tenyészett ki sosem semmi. Addig normális amíg fehéres színű és szagtalan. Én amúgy tisztasági betétet mindig berakok, hogy ne legyen tiszta dzsuva a bugyin.

De viszont én sem értem, hogyha a srác csak szórakozik veled, akkor mi a francért alszol nála?? Ennyire ki vagy éhezve a f*szra, vagy csak nem kellesz senkinek, így már az is jó, aki kihasznál? :D Dilinyós kislány.

2011. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A gáz forma egy anyag halmazállapota, tehát 99,9%, hogy ez nem gáz."


:D

kaptál egy zöld kezet:)


A kérdezőnek pedig:az a gyerek valószínűleg okosan felismerte, hogy lehet veled játszani.Erre legalább jó vagy.

2011. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Azt, hogy a pasid zavarja-e, azt ő tudja.
2011. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!