Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tapintatosan közölni, légyszíves mosd meg magad ott lent, vagy nincs kényeztetés?

Figyelt kérdés

Amióta konkrétan nem élhetünk házaséletet(egyéb okok), azóta a párom picit elhanyagolja magát, nem mossa rendesen, fura szagú- nem csak az izgalmi állapot "spermaszaga"- de elvárja, hogy ha picit jobb a kedvem, akkor kicsit kényeztessem, de így nincs gusztusom hozzá.

Eddig nem volt ilyen problémánk, minden rendesen ment, rendesen tisztálkodott, de most!:S így nem sok kedvem van vele lenni, hozzá bújni, mert a végére ott tartunk felizgul, én meg nem akarom kielégíteni, így.


2009. máj. 24. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha büdös a farka akkor kérdezd meg tőle, hogy mosakodtál e édesem? Mert neked úgy tűnik hogy nem tette...
2009. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem valami gerjesztő!!:SFúú...

Én megmondanám neki,hogy mossa meg rendesen a kukiját,mert nem kellemes a szaga,és igy nem akarom kielégiteni!!!Ennyi!Ez nem ciki...neked

2009. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, nem rendesen tisztálkodik, megijesztgeti egy kis vízzel magát, és kész is a fürdés, volt, hogy egy gyors reggeli zuhany után is büdi volt:S, eddig nem így viselkedett, inkább volt szappan íze, jó illata, és nem kamasz fiú, és állok tanácstalanul a dolog előtt
2009. máj. 24. 18:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csalogatsd be a mosdóba és fürüdjetek együtt...
2009. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
húú ez tényleg elég kellemetlen, de szerintem is az a megoldás, amit néha én is alkalmazok, hogy azt mondom szivesen kényeztetlek, de előtte fürödj meg,mert sok baci lehet rajta és úgy nem veszem a számba, vagy felvetem hogy tusoljunk együtt, és mossuk meg egymást, szerintem ez elég erotikus, és így te moshatod meg neki ott is annyira amennyire kell :)
2009. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem férünk a zuhany alá per pill:D:S

És így nem vicces az "együtt pancsi" Bár volt rá példa eddig 2*

2009. máj. 24. 18:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell együtt fürödnötök... mondd neki, hogy megmosod a hátát és mindenhol beszappanozod és megmosod. :) Ha zuhany akkor gondolom úgysem folyatjátok addig a vizet, míg beszappanozza magát... és így abban a víz szüntben megmoshatod... szerintem örülne is neki. :)
2009. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

de még azt is mondhatod, hogy nagyon szívesen kényezted őt ha tiszta... egy idő után ha tiszta is volt, lesz szaga és neked úgy kellemetlen. Ezért mossa meg szépen szappannal. :)

Én így mondtam el anno páromnak.

2009. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja,de ah kivettem most azért nem éltek rendszeres szexuális állapotot mivel h babát vársz...(javíts ki ha nem így van:D)...na ha ez a helyzet akkor elég nehézkes lehet hajlongani és úgy mosni a hátát,vagy 10-20percet a zuhanyban álldogálni....szerintem mondd meg neki h alaposabban mossa meg magát...nekem rendszeresen kell vennem rágót a barátomnak, mi megbeszéltük a 'szagát'....:))
2009. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: nyertél:)

nekem nagyon kínos, hogy lassan 6hete elhanyagolja magát, annyi ideje nem lehet:S És hiába hívom fel óvatosan a figyelmét arra, hogy esetleg jobban érzem a szagokat, nem veszi a lapot, hogy akkor az ő alap testszagát is jobban érzem, a beizzadt tojásokét is. És egy felnőtt férfire hogy a manóba lehet rászólni, fürödj meg. Rosszabb egy kisgyereknél:S:S:S

és ha még hat hétig így lesz, akkor fel fog robbanni a, mert kézbe sem veszem, pedig szívesen kényeztetem, nem csak kifogás.

2009. máj. 24. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!