Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit egyszerre utálni és kedvelni is?

Figyelt kérdés
Volt egy lány belezúgtam, ő szórakozott velem majd összevesztünk csúnyán, fél évre rá megpróbáltam csak a barátja lenni de olyan jeleket adott olyan félreérthetően viselkedett megint (nem tanultam az első esetből :S)gyakorlatilag egyértelműnek tűnt hogy akar valamit, de megint nemcsak hogy megbántott de megalázott és teljesen összetört mire én is nagyon megbántottam... ez kb egy éve volt. Azóta minden kapcsolatot megszakítottunk de ha ránézek a képére még mindig rettenetesen fáj... Egyszerre utálom és van belül olyan részem aki meg vágyna a társaságára. Bár én olyan vagyok hogyha egyszer igazán megtetszik valaki akkor attól sose tudok megszabadulni érzelmileg. Mint egy ujjlenyomat itt belül amit nem lehet letörölni... normális ez a több éves távlatban való erős érzelmi megnyilvánulás? (kb még 3 lánynál van hasonló akiket valahogy nem tudok elengedni belül..... :S )
2011. ápr. 18. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A párom is ilyen.Volt egy szerelme aki átverte.Mikor még otthon lakott akkor ki volt rakva a képe és még pár dolgo.Néha msn-ezett is vele,meg megkereste a facebookon is,de közben meg azt modnja sose jönne vele már össze,mert átverte és amúgy is engem szeret.Szerintem ő is így van vele.(persze már nem szerelmes belé,de azért biztos vmilyen szinten érdekli,érdekelte)
2011. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Túlzottan kötődsz, nem tudsz veszíteni. Lehet, h társfüggő vagy, v nincs helyén az önbizalmad. Egy pszichológus tudna ebben segíteni, mármint hogy sikeresen túl legyél rajtuk és nyitott legyél egy új kapcsolatra. Az új kapcsolat megérdemli, h csak vele törődj. Te is ezt várnád, nem?
2011. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, amíg utálni tudsz valakit, addig kötődsz hozzá érzelmileg, ugyanúgy mint ha szeretsz valakit. Bezzeg ha közönyös valaki valakivel, na az már valami. Oké, nehéz közönyösnek lenni azzal, akiért odáig van/volt az ember, de idővel mindenkin túl lehet lépni, az ilyeneken pedig túl kell, akit te írtál!

Ha pedig valakivel befejeztem a dolgot (főleg ha megbántott), semmilyen szinten nem keresem újra és minden rá emlékeztető dolgot törlök és kidobok az életemből. Ja és keresek újat, úgy könnyebb felejteni. :)

2011. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég rég vagyok egyedül keresem az újat, de általában aki megtetszik az foglalt, vagy nem érdeklem őt (esetleg mindkettő) DE ennek a pár régi szerelemnek bármikor esélyt adnék ha valamelyik hölgy meggondolná magát. Még annak is akivel ilyen csúnyán összevesztem és a szó szoros értelmében majdnem belehaltam a játékaiba annyira kikészített...
2011. ápr. 18. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.


Gyűlölök és szeretek. Kérded tán, mért teszem én ezt,

Nem tudom, érzem csak: szerteszakít ez a kín.

Catullus

2011. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Fünf!
2011. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!