Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de barátságnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de barátságnál többet nem szeretne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy lány akiért teljesen oda vagyok ,már lassan két éve szerelmes vagyok belé.

Nemrég valottam be neki mindent.Eddig nagyon jóba voltam vele.

Jobban éreztem magam vele mint a legjobb barátaimmal.Sokat beszélünk,viccelődünk,röhögünk.

Amit kért megtettem nek.Az itt a probléma ,hogy ő barátságnál nem akar többet de én nem tudom elfelejtenni.

Mit tegyek ,hogy többet érezzen ? vagy jobb lenne ha elfelejteném? és ha felejtés akkor hogyan?

15/f


2011. ápr. 19. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő már nem fog többet érezni, és ne hagyd, hogy kiskutyának tartson (ergo ne csinálj meg neki mindent, vagyis inkább semmit). Felejtsd el, keress másik lányt, akire érdemes hajtani, mert erre bizony már nem érdemes.
2011. ápr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nemfog menni.


keress mást.


20. ilyen jellegű kérdés h csak barátságot akar a csaj. nemfog összejönni.

2011. ápr. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már olyat is hallottam, hogy a srác direkt kerülte a csajt és annak elkezdett hiányozni a figyelmessége, a törődés.

Próbálj meg róla tudomást sem venni, direkt menj át a folyosó másik oldalára, ha jön, ne is nézz rá olyankor.

Ha valamit is jelentesz neki, akkor egyszer majd odamegy hozzád és elkezd valamiről mesélni. Ilyenkor legyél vele nagyon barátságos, de ne add magad könnyen.

Várni azért ne várj rá.

2011. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele, amíg el nem felejtetted.
2011. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány korrekt ,és az is lesz mindig akkor nincs gond.


A barátommal úgy jöttem össze 5 éve, hogy eszembe se jutott hogy többet akarnék tőle. Aztán a figyelmessége a törődése a kedvessége ,olyan érzéseket hozott elő amik szerintem igazán kellenek egy kapcsolathoz.


Ebből lett egy egy se veled se nélküled kapcsolat .De nem a szó rossz értelmében. Nagyon sokat segítettünk egymáson ez alatt a pár év alatt és nagyon sokat fejlődünk is.


Az ő lelkesedése is mély szeretetté alakult .Én viszont lángoló szerelmet sosem éreztem,ezt meg is mondtam neki. Ettől függetlenül mindig számíthatna rám .És nagyon szeretem.


Szóval érdekes mert egy sokkal mélyebb kapcsolat is ki tud alakulni akár. DE ehhez sok minden kell. Hogy a lány pl tényleg tiszta szándékú legyen ,és ne éljen vissza a helyzettel.

A másik,hogy klasszikus értelemben nem lesz sose szerelmes valószínű, de ettől még szerethet nagyon ,kívánhat is ,és a gondoskodást is előhozhatja belőle.


Szóval ennek a dolognak az eldöntésében az idő, a sok beszélgetés, jó programok ,és a te érték ítéled fog segíteni szerintem.


Legjobbakat ! :)


26l

2011. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!