Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja elutasitott, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja elutasitott, és most kapcsolata lett. Szabad ilyen utolsó vallomásos levelet irnom?

Figyelt kérdés

1 hónapja elutasitott, és most kapcsolata lett. Szeretnék egy utolsó levelet irni neki, amiben sok boldogságot kivánok neki, és hogy örültem hogy megismertem.

Megtehetem? Milyen érzés lehet neki?


2011. ápr. 19. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd, őszintén szólva szerintem magasról le fogja kakkantani, én nem írnám meg...
2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írd meg, de ne add neki oda. Te megkönnyebbülsz, őt pedig nem zaklatod.
2011. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megteheted - viszont szánalmas.

Neki semmilyen érzés nem lesz, max. mosolyog egyet rajta és kidobja kukába.

2011. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért olyan nehéz békénhagyni a másikat?
2011. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az előzőek már mindent leírtak. Az ilyen levelekben általában a filmekből vett klisékkel találkozik az ember, és csak szánalmat kelt. Ha meg is írod, ne add oda neki. Égesd el inkább.
2011. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elutasított korrekt volt, nem várhatod, hogy sose legyen kapcsolata. Ennek a levélnek pedig semmi értelme.
2011. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ki akarod röhögtetni magad akkor feltétlen! írd meg, gyűrd össze és dobd ki, majd nyelj egy nagyot...
2011. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elküldött, mert nem kellettél neki. Akkor most mért akarod, hogy ismét közöd legyen hozzá? Ez a levél ugyanis csak erre kísérlet. Abszolút nem az a célja, amit leírsz, csak hozzá akarsz szólni, azt akarod, hogy figyeljen még rád. Ha komolyan szereted békén hagyod és engeded, hogy boldog legyen a másik lánnyal. Te pedig nőj fel, és lépj túl a dolgon.
2011. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
deee én vagyok a fiú... és barátok voltunk. Barátilag sem lehet neki ilyent kivánni?
2011. ápr. 19. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:
te ennyire nemfogod fel h mit írtunk le eddig?
2011. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!