Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy mostanában a pasiknak a sötét hajú nők jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
A szőkék valahogy háttérbe szorultak,és most a nagy "divat" a fekete,és a sötétbarna hajú nő.
2011. ápr. 19. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Szeritnem a sotet hajszin oregit.En is 3evig voltam fekete haju es mindenki legalabb 4-5 evvel tobbet mondott.Jelenleg szoke(nem az a hofeher,hanem sotetebb)es ezzel nagyon meg vagyok elegedve,plane jon a nyar es a barna bor nagyon kiemeli.Amugy szerintem nem a ferfiak velemenyere kell adni,hanem ugy nezz ki ahogy jol erzed magad a borodben.En nem kovetnem el azt a hibat,hogy egy pasi miatt fessem feketere a hajam.Ha nem tetszik akkor viszlat...:)
2011. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években volt a nagy szőke-imádat, mára kimentek a divatból a szöszi csajok :)
2011. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekem alapból világosabb a hajam,de szerintem olyan fakó "seszínű" ezért szőkére van festve. Viszont voltam már én is fekete,csak a fekete festéktól elkezdett hullani a hajam,ezért vissza festettem. De akik látják a fekete hajas képeimet,mind mondják,hogy az milyen rohadt jó volt.... Nekem meg mindkettő tetszik.
2011. ápr. 19. 14:29
 4/21 A kérdező kommentje:
*festéktŐl
2011. ápr. 19. 14:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem természetes sötétbarna hajam van, cseppet sem öregít, sőt, mindenki 3-4 évvel fiatalabbnak néz, mint amennyi vagyok. Egyébként szerintem is igaz hogy most épp a sötétebb hódít, de nem éri meg az aktuális hóbortok miatt évente festetni a hajad :D Eddig a szőke volt a menő, most a sötét, sztem eztán jön a vörös és aztán mikor mi :D

Amúgy szerintem nem az számít a pasiknak elsősorban hogy milyen a hajszíned, hanem hogy természetes legyen ( a nagyon mű van akit kiábrándít), és hogy neked jól álljon.

2011. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem, vagy ha így is van, akkor az is csak divat. Egy józan, normális férfi nem a hajszín alapján fog dönteni.
2011. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Háát nekem például mindig is a hosszú fekete hajúak imponáltak jobban.
2011. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
sok lány festi be feketére az igaz, de nekem egyáltalán nem tetszik. egy szép hosszú barna hajnál nincs szebb!
2011. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Én viszont imádom a szőkéket, ők a gyengéim. :D

21/F

2011. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
nekem is a szőkék a gyengéim :D
2011. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!