Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak olyanok, akik azért csináltak hülyeséget, mert tetszett/tetszik nekik valaki?

Figyelt kérdés
(És ha meg szabad kérdezni) mi volt az a hülyeség?
2011. ápr. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

messze laktunk. én megtanultam teleportálni a szerelem nevében.


meg egyszer pucéran rohangáltam a metróaluljáróban.

2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha hülyeségnek számít a túlzott érzelgősség, az "anoním" ajándékozás, az önsajnálat és a mérhetetlen leégés akkor igen, itt vagyok. de mint tudjuk minden rosszban van valami jó is, "...nem leszek én olyan hülye mégegyszer..." :)
2011. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer nagyon tetszett egy fiú, és valahogy imponálni akartam neki. Ő a haverjaival, én a barátnőmmel voltam egy tónál. Egy szakaszon a part magasabban van a vízszint (kivájta magának a dombocska oldalát a víz) esett az eső, én meg ott arcoskodtam, és belecsúsztam a vízbe. Nagyon kinevettek, de a figyelemfelhívás megvolt:) 16 éves lehettem kb.
2011. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kingaa1 ***** válasza:

én csak azért mert tetszett 3 alkalom után elvesztettem a szüzességem, mert nem akartam hogy többet ne keressen...


ez nem hülyeség volt, hanem én voltam a hülye

2011. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen...

Hogy mi az? Hülyét csinálok magamból, hagyom hogy hülyének nézzen mert hátha nem is úgy van mint ahogy én gondolom. Csak várom hogy hátha magától elmondja amit sejtek, nem akarom én előhozni a témát mert nem szeretném őt kellemetlen helyzetbe hozni. Mert szeretem. Ez elég hülyeség nem?

2011. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha,gyerek rámászott a csajra akivel megismerkedtem egy bulin aztán szétbasztam egy sörösüveget a fején aztán.velem volt a nő,akkor meg mit powerkodik? 17 F
2011. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!