Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már szerelmesek csúnya vagy legalábbis nem olyan szép fiúba?

Figyelt kérdés

Elsősorban jó csajok válaszoljanak ha lehet. :D

Tehát mondjuk helyes fiú, nem is annyira csúnya, de nem is egy alfahím.


2011. ápr. 19. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanba, akit mindenki más csúnyának látott. De én nem láttam csúnyának. De nem is hiszem, hogy van olyan szerelmes aki pocsadéknak látná a szerelmét. :)
2011. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, aki mindenkinek csunya lenne. Nem mindenki szepseg ideal, de valami mindenkiben ertekes. A jelenlegi paromnak nem jott be eloszor a kulseje, de baratokkent beleszerettem a belsejebe, egyre jobban vonz a kulseje is:)
2011. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én igen, senkinek sem tetszett, de nekem ő volt a legszebb, most egy év elteltével, már nagyon nem tettszik xD
2011. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én voltam,senki nem értette,hogy mit keresek mellette.Tudtam,hogy vannak hibái,de én szépnek láttam.' évig jártunk és így utólag...Szívesen kitörölném
2011. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem értettem anno, hogy az a jó pasi miért nem hagyja ott azt a csúnya, kövér, igénytelen barátnőjét. Aztán kiszerettem belőle, jött más, és így utólag visszagondolva, te jó ég, de csúnya is volt az a pasi... Ha a belsőjébe szeretsz bele, akkor nem számít, hogy néz ki.
2011. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen voltam, de nem láttam egyáltalán csúnyának. De mikor szakítottunk, akkor megváltozott a véleményem, nem tudom miért.
2011. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Volt. Nem volt egy adonisz, de olyan kisugárzása volt, hogy egyből beleestem...:)
2011. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én általában mindig ilyen fiúkat választok. Szerintem ez azért van,mert csak az ilyen fiúk tudnak igazán értékelni.


A lényeg: Igaz,hogy a külső,ami megfog,de a belső,ami megtart :) Úgyhogy ne törődj azzal,h hogy néz ki,főleg akkor ne,ha te is írtad,h nem csúnya,de nem is egy alfahím. Akkor annyira nem lehet rossz :)

2011. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát az én exem bevallom nagyon csúnya volt,de nem igénytelen!!!Sosem volt pattanásos az arca vagy zsíros a haja,mindig ápolt volt és kihozta magából a maximumot.Belsőleg pedig egy udvarias,tisztelettudó,titokzatos,érzékeny személy volt.Amelyik barátnőm nem ismerte mind azt mondta hogy:"fúúj hogy tudsz ehhez hozzányúlni" Aki meg személyesen ismerte az mind bele volt zúgva valamikor.:D Szóval ha jó a dumád,meg belsőleg jófej vagy akkor kb tökmind1 az arcberendezésed.Csak legyél mindig ÁPOLT!!!
2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jócsajok höhhh micsoda megszólítás

én nem voltam "szerelmes" csak a kisugárzása nagyon megfogott

de ezt most mért kérdezted meg?

Nem vagy helyes és kiváncsi vagy hogy van e esélyed?

2011. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!