Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mélyen tisztelt moderátorokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mélyen tisztelt moderátoroknak van élete?

Figyelt kérdés

Pont ez a jó kategória, mert itt vannak a legtöbben...


Na szóval!

Kedvenc részem a kérdéskiírás résznél a "közízlés megsértéséért kitiltás jár".

Ki szabja meg, mi a közízlés? Ha 10 16 évesből 7 ribanc, akkor már fel se lehet őket világosítani, mert ők a többség?


De van még "gyűlöletkeltés" is... Én a fent említett fajtát zsigerből gyűlölöm. Na de ha én másoknak el akarom magyarázni, hogy azok értelmetlen képződmények, akkor máris "keltem a gyűlöletet"?


Szóval így megkérdezném, jártak-e már moderátorok a külvilágban?


-Ha ezt a kérdésemet letörlik, repülök, szóval tök8-


2011. ápr. 19. 19:43
1 2
 1/18 szamóca. ***** válasza:

el lehet valakit küldeni úgy a k*rva anyjába hogy azt ne lehessen csak úgy simán észrevenni, de lehessen érezni. tanuld meg.

és ne idegeskedj annyit, ráncos vén trotty leszel:) ha töröltél egy ávlaszod írd meg újra, vagy sz*rd le.

2011. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Scream85 ***** válasza:
Úgy kell elküldeni az @nyjába, hogy alig várja hogy indulhasson. XD
2011. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Szerintem ez a ribanc dolog túl van lihegve. Nem érzékelem, hogy annyira szörnyűek lennének az emberek, mint amennyire azoknak állítjuk be őket néha. Egyrészt nemcsak a stílusok, de az elvek is különböznek, attól pl. hogy valaki minden hétvégét a diszkóban tölt még lehet jó ember. Másrészről, társadalmi kényszer olyannak lenni ami alatt te szerintem a ribancot érted. Az erős egyéniségek szembe mennek vele, a gyengébbek nem. Nekik sem könnyű
2011. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, a szabályokat remekül megkerülöm, de attól függetlenül még hülyeség. :D

Amúgy a "Ha tökönrúgok valakit acélbetétessel, mennyi időt nyerek?"-ben melyik törlésre vonatkozó szabály érvényesül?

2011. ápr. 19. 19:58
 5/18 A kérdező kommentje:

" Az erős egyéniségek szembe mennek vele, a gyengébbek nem. Nekik sem könnyű"


Semmit csinálni állatira megerőltető...

2011. ápr. 19. 20:03
 6/18 anonim válasza:

Ha megérzésem nem csal téged az öltözködésük irritál. Miközben Te feltételezem rocker cuccokban jársz, ami ugyanannyira kirívó, olyasmi mint a skála másik vége, bár ez nem ilyen egyszerű..

Szóval a társadalmunkban a probléma még most is az, hogy a különböző életstílusok nem képesek egymást elviselni. Valószínűleg a 70% ugyanúgy nem akar elfogadni és megismerni téged, mint ahogy te őket.

2011. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Miben csinálnak semmit?
2011. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én stílustól függetlenül utálom az embereket. A diszkós úgy néz ki mint egy k*rva/b*zi, a rocker elpuhultak, a hippik/emósok füveznek, a rapperek "dalba" öntik a saját nyomorúságukat, na meg persze cigiznek meg isznak...
2011. ápr. 19. 20:14
 9/18 anonim válasza:
És ezek közül téged melyik zavar ténylegesen?
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mind...
2011. ápr. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!