Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mélyen tisztelt moderátorokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mélyen tisztelt moderátoroknak van élete?

Figyelt kérdés

Pont ez a jó kategória, mert itt vannak a legtöbben...


Na szóval!

Kedvenc részem a kérdéskiírás résznél a "közízlés megsértéséért kitiltás jár".

Ki szabja meg, mi a közízlés? Ha 10 16 évesből 7 ribanc, akkor már fel se lehet őket világosítani, mert ők a többség?


De van még "gyűlöletkeltés" is... Én a fent említett fajtát zsigerből gyűlölöm. Na de ha én másoknak el akarom magyarázni, hogy azok értelmetlen képződmények, akkor máris "keltem a gyűlöletet"?


Szóval így megkérdezném, jártak-e már moderátorok a külvilágban?


-Ha ezt a kérdésemet letörlik, repülök, szóval tök8-


2011. ápr. 19. 19:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nem, nem úgy értem. Azt felfogtam, hogy mindegyik felidegesít, de a liberalizmusnak pont az a lényege, hogy mindenkinek addig terjednek a szabadságjogai, amíg ezzel mások szabadságjogait nem sérti. Szóval amíg ők nem gátolnak meg abban, hogy akár egy medve jelmezben is kilépj az utcára addig ehhez joguk van.


Lehet, hogy úgy gondolod, hogy te nem értesz egyet a liberalizmussal, de ha elkezdjük szabályozni az öltözködés szabadságát akkor hamar eljutunk oda, hogy Te sem hordhatsz majd acélbetétest, mert "az nem rendes utcai viselet" vagy valami hasonló hülye szöveg, lásd egyházi sulik.

2011. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A normális egyházi iskolák szigorával semmi bajom sincsen. Az más kérdés, hogy a kereszténység igazi lényege már elveszett...
2011. ápr. 19. 21:49
 13/18 anonim válasza:
A kereszténység igazi lényege már amikor létrejött elveszett. Már Constantinus is politikai okokból vette fel a kereszténységet.
2011. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Constantinus és a kereszténység kezdete között van egy "kis" időbeli különbség...
2011. ápr. 19. 22:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ez kész.Te minden stílust utálsz,attól függetlenül,ismered e a képviselőit,vagy sem.Sőt,mi több,minden embert utálsz.Magadat is?Te is olyan vagy,aki más szemében észreveszi a szálkát,magáéban még a gerendát se.Szerinted mindenki hibás mindenért,csak te nem.Ébredj már fel.
2011. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Áruld már el, hol mondtam, hogy én tökéletes lennék? Nekem is megvan a keresztem, de attól függetlenül én még ebben a világban élek, és nem csak magammal foglalkozom...

És áruld már el, mi az én gerendám...

2011. ápr. 19. 23:33
 17/18 szamóca. ***** válasza:

a te egyetlen bajod hogy túlfeszenged a dolgokat.

igen, undorító a világ, és valóigaz: minden szubkultúra vagy stílus egy kalap cukrozott f*s. de hát és? megéri idegeskedni rajta?:D inkább csináld amit szeretsz.

ha nem tetszik valaki, nézz oldalra, hátha ott épp olyan megy aki tetszik.

2011. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem szokásom a probléma elkerülése, meg eddig is azt csináltam, amit szeretek...
2011. ápr. 20. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!