Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szerintetek barátságot vagy más is akar?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. És vagy egy tőlem 8 évvel idősebb pasi, akinél nem tudom eldönteni, hogy csak haverkodni akar vagy más is.

A baráti társaságban a többiekkel mindig kötekszik, és szívózik, velem nem. felajánlja, hogy hazavisz, holott nem is arra lakik. Velem elnéző egyes dolgokban, míg mással már nem annyira. Ha meglát mosolyog. És mindig érdeklődik, hogy jól kijövök e a párommal.


2011. ápr. 19. 20:46
 1/2 Helloittvagyok ***** válasza:
Valószínű,hogy többet akar.És jól kijösz a pároddal?:)
2011. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ Igen a párommal jól kijövök. CSak nem tudtam eldönteni, hogy tényleg jól gondoltam e hogy mást is akar a barátságon kívül.... de ezek szerint igen :/
2011. ápr. 20. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!