Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bármikor feláll a farkam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármikor feláll a farkam, akkor csajjal is tudok bánni akármikor?

Figyelt kérdés

ooo... úgy értem hogy:

fáradtan(kb majd elalszok ülve), másnaposan, ittasan, fájdalomérzettől...stb.


2011. ápr. 20. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem függ össze... Attól, hogy feláll, nem biztos, hogy ki tudod elégíteni.
2011. ápr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ugy ertem, hogy amikor kinyalom, hanem amit alabb felsoroltam, olyankor is felall barmikor a farkam ha epp kedvem tamad kicsapni.
2011. ápr. 20. 01:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szájjal lehet kielégíteni egy nőt... Az már régen rossz. Tanuld meg használni a brét.
2011. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
-.-
2011. ápr. 20. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól mert feláll, lehet, hogy el is sül 1 perc alatt... :)
2011. ápr. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bírom már az ilyen kérdéseket...bármikor fel tudja állítani, tudja mozgatni a farkát, baj-e ha neki 150 centi hosszú...Mindegyik azt hiszi, hogy valami Superman...


Nem, ezek tök átlagos dolgok, bármelyik fiatal és egészséges férfi képes rá. Semmi köze nincs ahhoz hogy tudsz-e bánni csajjal...

2011. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a bánni itt azt jelenti, hogy bedugni a punciba. semmi mást.


csak sokszor latok olyan kerdest, hogy nem igy nem all fel, ugy nem all fel, mert faradt, nincs kedve...stb. de ugy latszik mindenki felre ertette.

2011. ápr. 20. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért az ritkaság, hogy ne állna fel.

Nekem is sokszor nincs kedvem, bár akkor is bevállalom, hogy a lánynak jó legyen, de én nem élvezem különösebben. Felállni 4 menet után is feláll, az a természetes.

2011. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!