Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyre többen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyre többen, hogy bármikor is ciki a szüzesség, vagy az, hogy valaki még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Ez soha nem ciki! Ezért senkit nem lehet leszólni. Inkább az a ciki, ha valaki mindig mással fekszik le, főleg már 14 éves kor előtt. Pláne úgy, hogy semmit nem tud sem a terhességről, sem a nemi betegségekről, sem a védekezésről!
2011. júl. 18. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki gondolja így?
2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan. Nem olvasod ezt az oldalt? Rengeteg ilyen kérdés van!
2011. júl. 18. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából énis sokáig nem mondtam senkinek hogy szűz vagyok mert aszidtem cinkes és amikor ez volt a téma én inkább csöndben meghúztam magam... viszont találkoztam 1 lánnyal akinek elmondtam hogy én még szűz vagyok, azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk szinte "legjobb barátom egy lány lett" (ő persze már jóval régebben "túlesett rajta) és mindenben kikéri a véleményem és mindenről lehet vele beszélni :)
2011. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm,aki összefekszik mindenkivel,buliba beszélgetnek,rá pár órára már megy is hozzá.Folyton szomorú,hogy nincs komoly kapcsolata,nem akar vele senki sem kezdeni..Na vajon miért.Tisztességesebbnek tartom magam,hogy 18 éves koromban vesztettem el,és nincsenek egy éjszakás kalandjaim se,a pasik komolyan közelednek felém,mert nem vagyok könnyen kapható,ellentétben a barátőmmel.

22L

2011. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez a ciki, ahogy az utolsó válaszoló barátnője viselkedik. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 18. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Az a ciki inkább hogy ekkora balf*sz társaságban élünk... 13 éves k*rvákkal körülvéve....
2011. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mélységesen egyetértek az előttem szólóval.
2011. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki.
2011. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!