Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar feltekennye tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar feltekennye tenni a srac, miota nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés

Mar vagy 5 honapja elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott erre semmit (tudom, hogy nem kellett volna neki ennyire megnyiljak, de akkor ezt lattam a legjobb lepesnek). Honapokig probaltam vele beszelni; beirtam 2x is MSNre, de nem fogadott el. Ha latott mindig koszont, volt, hogy megbamult, a szemebe nezett, amikor meglatott sohajtozott...

Most mar vagy 1-2 honapja nem foglalkozok vele (meg mindig tetszik, de nem latok tul sok eselyt mar); most azonban o csinalja azt, hogy kozossegi oldalokon egy csomo csajnak ir kommenteket, csak nekem nem; valamint csak a legjobb baratnomnek koszon, ha en is ott vagyok a csajjal (pedig a csaj elmondasa szerint neki ritkan koszon)

miert viselkedik igy?


2011. ápr. 20. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
beteg logika amit csinál, de lehet tetszel neki, esetleg csak bántja a hiúságát, hogy már nem futsz utána.
2011. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert megteheti...

tanulsag: ezentul csak olyasvalakinek nyilj meg akit nagyjabol ismersz es ne minden jott-mentnek

2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem minden jott-mentnek nyilok meg! 2 eve ismerem, es egyaltalan nem volt o soha ilyen.
2011. ápr. 23. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!