Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik, ha csúnya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik, ha csúnya?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác aki kimondottan csúnya, rossz tanuló, stb... Nem ismerem őt, tehát az sem lehet az oka, de nekem nagyon tetszik. O.o Állandóan rá gondolok. Nem értem... Lehet, hogy ilyen az ízlésem?
2011. ápr. 20. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
az érzelmeinket nem mi irányítjuk:) SAJNOS
2011. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. A csúnyákat is szokták azért szeretni. :D
2011. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez van .
2011. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt mondjak kemianak; ha nincs meg a kemia, akkor nem tetszene.
2011. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső a fontos.
2011. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom valamennyire mi is érzékeljük a feromonokat, és azok az emberek, akik biológiailag nagyon eltérőek tőlünk, vonzóbbnak találjuk, mivel az utódnak így több az esélye, hogy egészséges legyen. Ez persze ösztönös. Lehet, hogy összvissz hatnak rád a hormonok, de máskülönben semmit sem látsz benne. Van ilyen. Én is voltam már hasonlóan. Aztán elmúlt.
2011. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy leírod nekem külsőre a srácot??(testalkat,haj,szem,magasság, ,stílus stb.)

Kiváncsi vagyok milyen neked a csúnya ember??

2011. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsónak:

Nagyon magas, sovány. Mindig egy fekete vászonnadrágot hord és hozzá egy pulcsit. A haja szőke és rövid.

Szélles az álla. Vékony a szája, és a két szemfoga úgy nőtt ki neki, mint egy vámpírfog...

2011. ápr. 22. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
:D biztos azt szeretnéd, ha megharapna
2011. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!