Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel van összefüggésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel van összefüggésben, hogy a mai fiatalok egyre korábban "érnek" meg?

Figyelt kérdés
Tehát édesanyám mikor gyerek volt, akkor a lányoknak általában csak 15-16-17 éves korukban jött meg az első menstruáció, és késöbb kezdtek érni, mint a mai lányok. Most meg már 10-11 éves korban kezdődik a dolog. Ez csak általánosítás, nem mondom, hogy mindenkinél így van.
2011. ápr. 20. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat valoban nincs mindenkinel igy,mert az en edesanyam 17 eves koraban mar szult, tehat mar megvolt neki.
2011. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy ez egyszerűen csak genetika?
2011. ápr. 20. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Az életmód miatt történik mindez, egyre korábban érnek a fiatalok. Gondolj csak bele: ha holnaptól kezdve az volna a mindennapos, hogy mezítláb járjunk, akkor egy idő után - generációról generációra - egyre erősebb és erősebb lenne az ember talpán a bőrréteg, egyre ellenállóbb lenne.

Ugyanez történik a szexualitásban is: az életmód egyre korábban hajtja az embereket a szexuális viselkedésbe, generációról generációra ez mintegy átöröklődik a DNS-ben is.

2011. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2011. ápr. 20. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. Akceleráció és környezeti szennyezés.

A sok fehér cukortól hamar megnyúlnak, mint a palánta, a vízbe, élelmiszerbe került műanyagok pedig felborítják a hormonokat.

2011. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hm. ebben az a fura, hogy több 100 évvel ezelőtt pedig 14-16 éves lányok szültek a férjüknek. Szóval nem értem. Akkor már talán inkább genetika, vagy nem is tudom.
2011. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Eszembe jutott még az is, hogy a számítógéphasználat illetve azon belül is az egér használata mennyiben változtatja meg az emberi kéz, az ujjak izmait, szöveteit, sőt akár a csontozatot is, az ujjperceket. Biztos vagyok benne, hogy ennek is lesz következménye majd a mi unokáink (és az ő unokáinak) kezének felépítésében. Már maga a testtartás is "belénk éghet", amit majd átörökítünk.

2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Több száz évvel ezelőtt az ember kevesebb ideig élt, és 14 évesen már férjhez mentek. (Lásd: Romeo and Juliette)
2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig téveszme, burkolt erkölcsi ejnye-bejnye egy mítoszra alapozva, miszerint bezzeg az én időmben később értünk, később kezdtük stb. Valószínűleg nagyban függ az élettől. Ma a gyerekek figyelme hamar a szex felé fordul, talán ezért picivel hamarabb érnek egy sávon belül, de olyan nem lesz sohasem, hogy pl ez elkezd az 1 éves kor felé vándorolni "genetikailag".
2011. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:46

Ez az egeres példa téves, az evolúció nem mutatkozik meg ilyen rövid idő alatt. Amiről te beszélsz azt lamarckizmusnak hívják, avagy szerzett tulajdonságok öröklődése, és ha jól tudom elvetették.

2011. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!