Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel van összefüggésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel van összefüggésben, hogy a mai fiatalok egyre korábban "érnek" meg?

Figyelt kérdés
Tehát édesanyám mikor gyerek volt, akkor a lányoknak általában csak 15-16-17 éves korukban jött meg az első menstruáció, és késöbb kezdtek érni, mint a mai lányok. Most meg már 10-11 éves korban kezdődik a dolog. Ez csak általánosítás, nem mondom, hogy mindenkinél így van.
2011. ápr. 20. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám meg 15 évesen szült, és asszem 12-13 évesen már megvolt neki. Mellesleg nekem is akkor jött meg. És ha arra gondolunk, hogy a régebbi korokban 14 évesen szültek a nők a férjüknek, volt hogy még korábban akkor a válasz a genetika, nem pedig a fejlődés. Az igaz, hogy például az sok egérmozgatástól meg gépeléstől más lesz az utódjaink keze, de hogy nem az unokáinknak az is biztos. Ez annál lassabban alakul ki.
2011. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na akkor felvilágosítok mindenkit !!!

Azért érnek korábban mert a nők a vizeletükkel együtt

a fogamzásgátló hormonjait kipisilik és ezt isszuk meg

ugyanis tisztított vizet (is )iszunk amiből nem lehetséges a mai technológiával kiszűrni.EZ változtatja meg a fiatal

lányokat.És ezt nem én találtam ki.Be bizonyított tény!!!!

2011. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!