Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírod a magányt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mikor hogy.
2011. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hol jobban, hol rosszabbul...
2011. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hm, én jól :D
2011. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze valamilyen szinte nem ez körül forog az élet, de valamennyire mégis olyan a programod, h szeress. Nekem régóta nincs senkim. Jelenleg mélyponton vagyok.
2011. ápr. 20. 23:05
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kommented előtti vagyok. Két év az sok idő? Mert akkor én is régen vagyok pár nélkül.

Nem tudom, hány éves vagy, de 25 alatt szerintem nem kell kétségbeesni, nem vagy kifutva semmiből, és inkább legyél egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban. Főleg, mert amíg egyedül vagy, nyitott szemmel jársz, nagyobb tered, több lehetőséged van az ismerkedésre, mint egy olyan társ mellett, akivel elvagy, jól érzed magad, stimmelnek a főbb dolgok, de nem az igazi.

Ezért nem görcsölök rajta, hanem másra koncentrálok.


21/L

2011. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

4 illetve lassan 5 éve vagyok egyedülálló

megszoktam már, bár vannak napok amikor hiányzik valaki

22f

2011. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

megvagyok :)


"tegnap 17:21

Ja elég szar, de tartják a lelket bennem az alacsony szőkék!"


ezt hogy érted? xD

én is alacsony szőke vagyok, akkor ez most jó? xD

2011. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát én lassan egy éve vagyok egyedül. Lett volna sok lehetőségem, de egyik sem volt az igazi. Pontosabban egyel összejöttem, tartott v 2 hétig, talán 4-5x találkoztunk, s bár még tartjuk a kapcsolatot de ennyi. Ezt meg 20 évesen nem merem kapcsolatnak mondani.

Időnek 2 év sok, még az 1 is, de "szerelemben", talán mégse.

Nem siránkozni akarok, jelenleg a tanulás olyan szinten kitölti az életem, h örülök ha azt látom h kint zöldül a táj...

De este mindig eszembe jut, h jó lenne ölelni valakit.

2011. ápr. 22. 17:09
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Óóóóó, gyere babám, ölelj át. Hát igen, az esték, én rám is mindig akkor törnek rám ezek az érzések, napközben elvagyok, de este.......egyedül vagyok, amit régen imádtam (mielőtt még nem volt csajom) de manapság már nem annyira fajin. Ez van, meg akár hogy is nézem én is öregszem bas*ki, jó még csak 24 vagyok, de megjelentek nálam is az utóbbi időben ezek a (HIVATLAN) vendégek, akik azt mormolják a fülembe hogy: ba*meg kéne nő, ideje lenne lelépni anyádéktól, saját kéró satöbbi......óóóóó úgy el szaladt az ifjú korom bassz*meg. Én még erre nem vagyok kész. Vagy mittudomén, lehet hogy csak a megfelelő társra "várok" és utána start. Pfuh, várjámá, mi volt a kérdés? Megmondom őszintén, kicsit bemartam. Na jóvan, jobb ha döglök.....
2011. ápr. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ÓÓ a fejben azok a hangok :) Kedvesek tudnak lenni :)
2011. ápr. 24. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!