Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rám is felfigyelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rám is felfigyelhetnek?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a pasik, férfiak azokat a nőket szemelik ki akik harsányak, nagyokat nevetnek, viccelődnek, a társaság középpontjai. Én sajnos nem vagyok ilyen, éppen az ellenkezője, visszafogott és halk vagyok, nagyobb társaságban kicsit elveszve érzem magam. Úgy érzem talán emiatt hiába mond szinte mindenki szépnek, észre sem vesznek. Nem próbálnak nálam kezdeményezni, mintha én senkinek nem tetszenék.:( Ez nagyon rosszul esik és nem tudom mit tehetnék mert nem tudom magamat megerőszakolni hogy más legyek. Nem tudok nagyszájú és harsány lenni. Mit tegyek hogy rám is felfigyeljenek?
2011. ápr. 20. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont a visszafogott, halk lányokat szeretem.
2011. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy eléggé figyelmes. Téyn, hogy az ilyen lányokat kkönnyebben észreveszik a férfiak, ugyanakkor sokszor éppen ez a túlzott figyeleme, ami taszítja őket bennük. Azonban nem szabad átesni a ló túlsó oldalára sem; lehetsz barátságos és közvetlen anélkül is, hogy harsány lennél.
2011. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne változtass a beszédstílusodon, mert lebuksz a hamissággal. Viszont keress merészebb ruhákat. Egy jó dekoltázs, egy gyönyörű hát, vagy két szép láb azért sok rajongót tud szerezni...

Szívesen segítenék férfiként tanáccsal vásárlás közben, már csak az is örömet okozna, ha látnék valakit átalakulni :) Írj privit.

2011. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) A ruháimmal szerintem nincsen gond, nem öltözködöm konzervatívan, megvan a kialakult stílusom. De úgy veszem észre hogy "önmagában" a ruha, smink, frizura kevés. Én lassan nyílok meg, nem tudom magamat annyira közvetlennek mutatni sajnos.
2011. ápr. 20. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémádat. Ugyanezt vettem észre, hogy a nagyobb szájú lányokat hamarabb észreveszik, jobban beszélgetnek velük, elöbb kezdeményeznek stb..Szerintem sincs a ruhával gond, mert akkor maximum csak annyit érsz le, hogy megnéznek de ennyi. Szerintem úgy figyelhetnek fel rád, ha van egy ilyen harsányabb barátnőd, akit így bírnak, és vele talán te is jobban feloldódsz, kisebb társaságokkal beszéljetek, úgy megmutathatod hogy te is jó fej, aranyos lány vagy, és felfognak rád figyelni:)
2011. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!