Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik a ducibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik a ducibb lányok?

Figyelt kérdés
Szóval , minden baránőnek már volt barátja és nekem még nem vagyis én azt hiszem azért mert duci vagyok vagyis nem kifejezetten kövér , hanem a combjaim nagyobbak meg egy kicsit a hasam de ruhán keresztül nem látszik.És még egy fiú sem mondta nekem hogy bejövök neki vagy iesmi és a barátaim meg a szüleim azt mondják csinos vagyok és hogy senki sem tökéletes.Mások pedig azt hogy ronda vagyok és ezen gondolkozom nagyon sokszor.És félek is hogy soha nem fogok tetszeni egy fiúnak semmert duci vagyok. =(=(
2011. ápr. 20. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem az ijen lanyok tetszenek XD

21f

2011. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

R.

Addig, amíg nem rakod helyre a gondolataidat, és görcsölsz azon, hogy vajon mért NEM kellessz senkinek, addig nem is lesz senkid. Ha meg igen, nem tart ki sokáig.

Addig, ameddig a negatívra koncentrálsz, azt táplálod az életedbe. Annak adsz teret, abba fektetsz sok energiát. Szerinted megéri? Egy olyanra fordítani az energiádat, ami megkeseríti az életedet?!

Szerintem nem okos ötlet.

Úgyhogy hagyd fel az agyalgatást, tutira van benned szép dolog, olyan, amivel megfogod a pasikat. Azok az emberek, akik lerondáznak, az TE MAGAD VAGY, csak külső közvetítők által. Ha szépnek gondolod magad, akkor sok szép dicséretet is kapsz.

Irkáld tele a környezetedet pozitív, lelkesítő gondolatokkal. Addig, amíg nem változtatsz ezen, nem fog az életed helyre jönni.

Hajrá, itt az idő, hogy olyan életed legyen, amire igazából vágsz.


18/L

2011. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. =)=)
2011. ápr. 20. 23:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl sokkal jobban bejönnek az olyan lányok akiken lehet valamit fogni..
2011. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is tetszenek a duci lányok.
2011. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a második válaszoló írta, először a fejedben kell rendet rakni. Olyannak látnak mások, (illetve olyanok véleményét hallod meg) amilyennek te érzed magad (ha te rondának érzed magad, nem fogod meghallani azoknak a véleményét akik csinosnak tartanak, mert a te fejedben mindig az jár, hogy ronda vagy). Keress utána a vonzás törvényének. Ez egy általános, nem a külsőre, nem a párkapcsolatokra vonatkozó dolog, végülis az az értelme, hogy azokat az embereket, azokat a dolgokat, azokat a történéseked vonzod, ahogyan gondolkozol. Ha csinosnak érzed magad, mosolyogsz, lessz kisugárzásod, akkor mások is inkább csinosnak fognak tartani, mint hogyha rondának érzed magad! Azt esetleg még megkérdezhetném, hogy neked mit jelent a ducibb számokban? Magasság/testsúly (mármint a tiéd).
2011. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
69 kg és 165 cm =(
2011. ápr. 21. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem duci, SŐT pont jó!
2011. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kg-mal nincs annyira nagy baj de hogy hogy nézek ki..mert az egyik barátnőm anyukája(az a lány is duci) azt mondta, hogy én ducibb vagyok mint az a lány, de ő 156 és 72 kg kb..És nekem ez elég rosszul estt.
2011. ápr. 21. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam egyenlő eséllyel indulnak.

20F

2011. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!