Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban. Szeretném megismerni, hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy érzem h bejövök neki(szokott nézni pl.), de még sosem beszéltünk. Csak suliban szoktam látni. Ő most 9edikes, én 10. Hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki, hívjam el valahova? Vagy kérjem el az msn címét? Valami ötletet adnátok? Köszi a válaszokat előre is
2009. okt. 1. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak menj oda hozzá, köszönj neki, valami ürüggyel, h. mondjuk az egyik osztálytársát keresed, kezdetnek nem rossz, aztán köszöngess neki, majd egyszer csak kérdezd emg tőlle, h. nem lenne-e kedve talizni, mozi vagy valami...stb alakulni fog, h. ő is akarja!!

sok sikert puszi:-)

2009. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké, köszi. Még jöhetnek válaszok!

Egyébként ez az osztálytárs keresős duma olyan fura, mi lesz ha megkérdezi kit keresek? akkor mondjam, hogy csak ürügy kellett?:P

2009. okt. 1. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ja,hülyeség az.

Szerintem egyenesen meg kell mondanod neki,h mi a szitu!

Hívd el suli után valahova! Még elmehettek fagyizni is meret jó az idő!

2009. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az sem ossz ötlet, de mi lenne ha tényleg kérnél mondjuk egyik osztálytársától egy könyvet, vagy mégjobb!!! kérj tőlle,azt mondva, h. téged láttalak, eddig és elég szimpinek tűntél, szóval megkérdeznéd tőlle h. kééne egy ilyen könyve, ilyen+ilyen órára, mert ismételtek, és te meg tovább adtad a könyvet...

ez jobb szerintem, következő szünetben, vagy amikor kell neki(ezt is kérdezd meg) vidd vissza, köszönd meg, és kérdezd meg, h. mi lenne ha cserébe elvinnéd őt egy pizzára, mert megszeretnéd köszönni ezt neki, utánna ez nyert ügy...:P

sok sikert


ELSŐ VOLTAM:d

2009. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz is hasonló az elsőhöz. Egy évvel előrébb járok, miért kéne 9edikestől könyv? Egyébként nem ismerek senkit se az osztályából. Nah mindegy majd lesz vmi, asszem a 2. válaszó ötletét kipróbálom, lesz ami lesz.
2009. okt. 1. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk van úgy, h nem fejeztük be a tavalyi könyvet és vinni kell a 10-est. Mond, h nem fejeztétek be pl a matekot és még van 10-20 oldal és te meg otthon hagytad a könyvedet és szimpinek tűnik neked ezért kéred tőle a könyvet. Mond hogy vigyázol rá, nem teszed tönkre ha megejted az a szót, h bízhatsz bennem, vissza hozom az is jó, de úgy is a csajon múlik, h mit akar csak neked kell kezdeményezni..
2009. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez lehet hogy hülyeség de tudod a nevét mert akkor például megkeresheted iwiwen vagy myvipen ha nem mersz csak úgy odamenni!
2009. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oké de ha nem is ismeri... én is kb ilyen helyzetben vagyok, és nem az a baj h nem mernék odamenni, de amíg nem ismerem jobban nem tok közeledni, vagy közeledek, közben megismerem és leesik hogy bakker ennek a csajnak ilyen hülyeségei vannak, vagy kiderül hogy szélső jobboldali és kint volt tüntetéseken és azt kiabálta h gyurcsány takarodj :D most akkor mondjam azt hogy bocs aszittem bírlak de rájöttem hogy mégsem? :D
2009. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!