Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Terhesség? (rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Terhesség? (rövid kérdés. )

Figyelt kérdés

február végén hagytam abba a fogamzásgátlót,mert nem bírja a szervezetem.márciusban megjött 24 napra,ahogy szokott,de ebben a hónapban nem jött még meg egy hete késik.múlt pénteken voltam együtt a párommal (előtte nem,szóval már akkor is késett amikor együtt voltunk)megszakításosan "védekeztünk".mennyi esély van rá,hogy teherbe estem?

tabletta abbahagyása után mikor rendeződik a menzi?


2011. ápr. 21. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha vkinek szerencséje van, akkor azonnal rendeződik a ciklus. Ha vkinek nincs szerencséje, akkor évekbe telik, vagy orvos nélkül sose....

Csinálj egy tesztet. Ha nem vagy terhes, akkor várj türelemmel 3 hónapig. Ha nem rendeződik, fordulj orvoshoz.

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz normálisan.

2011. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a tabletta elhagyása miatt késik. A megszakításos is általában eredményes védekezés, és ha múlt pénteken voltatok együtt és egy hete késik, akkor - naptári alapon - még minimálisabb az esély, hogy terhes legyél.
2011. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a megszakítás is eredményes, az azt jelenti, hogy tíz alkalomból csak egy terhesség lesz. A gumit nem azért találták ki, hogy legyen mivel parittyázni...
2011. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát igen szednék én gyógyszert de nem szedhetek,az óvszerrel meg nem megy.

csak egyszer csináltuk így, remélem nem vagyok terhes.(nem lenne baj,csak most nem lenne jó)

2011. ápr. 21. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:

"óvszerrel meg nem megy

Miért nem?...

Legalább akkor annyi eszetek lenne, hogy a megszakítás mellé használok spermicidet. Vagy spermicid+pesszárium.

Csak egy kis utánajárás meg felelősségtudat....

2011. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gumit nem azért találták ki, hogy legyen mivel parittyázni...

LOL hát ezen szartam be:)) amugy a megszakitásos az nem védekezés, ne kockáztassatok bakker, ha még nem akartok gyereket, akkor menjetek 100%ra h ne légy terhes.ti tudjátok, szerintem nem vagy az.csiegy tesztet.

2011. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem megy a gumival mert nem áll fel benne.

ez van.előre honnan tudtuk volna,hogy a gumi nem lesz jó.

nem vagyok patika,hogy mindennel fel legyek szerelkezve.

azóta már van itthon pharmatex is.

2011. ápr. 21. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de nekem van szám meg kezem. Meg lehet oldani máshogy is. Nálunk is előfordult már, hogy nem volt gumi. De nem kezdtük el anélkül...
2011. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!