Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhatta ezt?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem regebben egy csaj, hogy tetszek neki; majd kesobb a lanyt azzal akartam feltekennye tenni, hogy csak a baratnojenek koszontem, azt is csak akkor, ha mindketten ott voltak.

Mult heten osztogattam a kicsengeteseimet, mert ballagok; kihivtam ezt a csajt (legyen Anna) meg meg rajta kivul 3 osztalytarsat, akit ismerek. Mikor Anna kijott, meglatott es rogton vissza is ment az osztalyaba; kerdeztem azt a csajt, akinek mindig koszontem, mikor Annanak nem, hogy miert csinalta ezt, es azt mondta, hogy ezt en kell tudjam. Gondoltam masik szunetbe visszamegyek es odaadom Annak azt a kicsengetest; kijott az osztalya ele (minden nagyszunetbe kimegy;nem tudta, hogy en ott vagyok) megfogtam a karjat es oda akartam adni neki a kicsengest, o elrantotta a karjat, es azt mondta, hogy neki nem kell, es ment tovabb.


2011. ápr. 21. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de miért is akartad te féltékennyé tenni Annát, mikor tudtad, hogy tetszel neki??

Viszont, ez a te féltékeny-hadjáratod elég gáz, és ha van egy kis eszed, akkor rájöhetnél, hogy ezért vesz téged semmibe.

2011. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mibajod? Mi az a kicsenges?

Egyébként barom vagy. Ha a csaj azt mondja hogy tetszel neki akkort minek kell féltékennyé tenni?

2011. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te nem féltékennyé tetted, hanem irtó bunkó voltál. Mi az, hogy nem köszönsz??? Hány éves vagy, 10? Elvált emberek köszönnek egymásnak. Igaza van a lánynak, majd talál olyan pasit, aki legalább az alapvető illemszabályokkal tisztában van.
2011. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de Anna engem választott helyetted. Te csak amolyan nyomi voltál, akivel elhitette, hogy
2011. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

megérdemelted. ilyen fiúval én se járnék. világosan megmondta, hogy tetszel neki. akkor minek vagy vele tapló, és miért akarod féltékennyé tenni?

Pff... szánalom...

2011. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
barom pff
2011. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azert akartam feltekennye tenni, mert az utobbi idoben egyszeruen nem vesz eszre; es gondoltam valamivel fel kene hivjam magamra a figyelmet.
2011. ápr. 21. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit osztogattál? Kicsengetést? Mitmivan?
2011. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kicsengetest szoktak adni a 12.esek azoknak, akiket ismernek; es aki kapja a kicsengetest, az ha akar ad ajandekot, ha nem, nem.
2011. ápr. 21. 16:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy a pasik mindig taktikáznak. Ezek után ne csodálkozz, hogy a lány feladja az egészet, és besorol "ez is ugyanakkora troll, mint a többi" kategóriába. Legyél egyenes és egyértelmű ezek után. 20/L
2011. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!