Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. és baromira nyomasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. és baromira nyomaszt. Miért csinálhatta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szombat volt,a barátom szolgálatban volt,de írt 1 sms-t,hogy ígéri,hogy mindenféle képpen lejön hozzám vasárnap este,csak legyek délelőtt msn-en hogy megbeszéljük...voltam is tök jól elbeszélgettünk,aztán még délután is! este 7felé beszéltünk utoljára,minden rendben volt mondta hogy 8kor indul...vártam..vártam..9kor felhív hogy nem tudja h jöjjön e mert összezavarodott...és szakított...kérdeztem hogy akkor miért húzta ezt egész nap és azt mondta,hogy Mert ez csak most jött ki rajta(1óra alatt)...Elfogadtam,de még azt sem volt képes megmondani hogy miért kerültem a süllyesztőbe.Megkérdeztem és aztmondta hogy ha tudni fogja elmondja..mert h ez összetett!

Ez most mi?Mert én ebből semmit nem értek, miért?


2010. febr. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet van neki másik csaj
2010. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elika ***** válasza:
Örülj neki, hogy kimondta a szakítást, és ne is békülj ki vele, mert zavaros ember- kerüld! Annyi nő/ férfi van a világon: keress olyat, akire számíthatsz, és nem defektes! Becsüld magad ennyire, jó?! És most uccu neki, csinálj magadnak szép hétvégét!:-) VS
2010. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a "vége" szót is úgy kellett belőlle kihúzni...folyamatosan azt mondta h nem tudom..nem tudom

de ha másik csaj lett volna azt biztos észrevettem volna...de semi furcsa dolog nem volt,nem változott meg...semmi...csak bekattant..és vége...és másodszorra voltunk 1ütt...és ő akart annyira kibékülni 2xra...

2010. febr. 27. 10:54
 4/4 A kérdező kommentje:
és lány vagyok!:)
2010. febr. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!