Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott ilyen hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam pár hónapja hisztizett hangosan a haverjainak, mert mellém kellett ülnie, viszont késöbb nem húzódott el, sőt még közelebb is ült. Elég rosszul esett, pláne, hogy be is jön a srác. Tudni kell, hogy a legjobb barátja engem utál. Viszont kb 1 hete egyre kevesebbet beszél a barátjával, mintha összevesztek volna, és mostanában többször vettem észre hogy néz, illetve az elmúlt két napban többet beszéltünk mint eddig 3 év alatt, és mostanában már a barátja is normálisabban viselkedik velem (pedig elötte nagyon bunkó volt, meg nemegyszer keresztbe tett)
2011. ápr. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mert szét akarja kulcsolni a púzódat bzdmeg
2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen bunkónak lenni?Szerintem elég normális volt a kérdésem, az ilyen válaszoktól inkább kíméljetek..
2011. ápr. 21. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért változott ilyen hirtelen?


képzeld el te megnyitnád a kérdést mit válaszolnál rá. na ugyanezt fogja mindenki írni, mert többet nem is lehet leszűrni belőle.

"valószínűleg bejössz neki"

"talán megtetszettél neki"

vagy amit még olvasni akarsz

2011. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én se tudok többet, nem véletlenül írtam ki a kérdést. Szerinted ha tudnám a választ kiírnám?
2011. ápr. 21. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A púzót azt mindeki, ez 100%. xD A lényeg viszont, hogy jár-e mellé hűség meg gyűrű. :P

Amúgy ha a barátját dobta miattad, akkor lehet komolyabban tetszel neki. Annyiról lehet szó, hogy eddig olyannak ismert, ahogy mások leírtak neki, most pedig megismert személyesen.

2011. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!