Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg ilyen hirtelen? Lány lehet a dologban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, mondhatni az egyik legjobb. Fordítva is igaz, hiszen a legjobb lánybarátnőjének tart. Megismerkedésünk után szinte majdnem minden délutánt együtt töltöttünk, kerestük egymás társaságát. Az utóbbi időben azonban nem beszéltünk. Mindketten dolgozunk és nincs annyi időnk. Én írtam neki egy levelet, az volt a válasz, hogy találkozhatnánk valamikor. Visszaírtam, hogy akkor ma jó lenne, de észrevettem rajta, hogy nem igazán hajlik a dologra, ezért inkább hagytam. Nem értem mi történt vele, hiszen mindig azzal jött, hogy menjünk el valahova. Olyan rossz érzés most, hiszen annyira jóban voltunk, és nem tudom mi ez a hirtelen változás. Lány lehet a dologban? Nem vagyok féltékeny, sőt örülnék, ha boldog lenne,csak rosszul esik, hogy ez miatt hanyagol. Írjak neki, vagy megvárjam , míg ő keres?

Előre is köszi a segítséget!

19/L


2011. aug. 17. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lány is van a dologban, akkor a csajnak milyen szarul esik máár h veled többet törödik mint vele, mert h veled többet talizik mint vele.
2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!