Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen hirtelen? Nagyon nyomul.

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja felvett egy srác msnre, akit nagyon ritkán szoktam látni, bár azóta még nem ltátam, mióta felvett, de mondta már, hogy talizhatánk.

A lényeg, hogy eddig csak úgy elvoltunk... de az utóbbi napokban már teljesen elavultak a beszélgetéseink(msnen). Viszont most tegnap óta teljesen megváltozott ez a srác. Egyre jobban nyomul. Pl tegnap mondta, hogy küldjem át neki az egyik képemet, átküldtem, és mondta, hogy nagyon szép az arcom, meg folyton csak dícsért. Ma pedig azt írta, hogy azt álmodta, hogy csókolóztunk.:$

Nekem bejön a srác - nagyon is. Csak kicsit furcsa, hogy ilyen hirtelen elkezdett ennyire nyomulni. Miért változhatott meg így egy nap alatt? Lehet, hogy azért, mert tegnap az egyik "nagycsajozós" haverjával volt egész nap, és mondott neki ezt-azt?:D

16/L


2009. júl. 23. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

"Lehet, hogy azért, mert tegnap az egyik "nagycsajozós" haverjával volt egész nap, és mondott neki ezt-azt"


ja tutira készülhetc a szexre... többet nem is füznék hozzá.

2009. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha az utóbbi időben nem volt annyi ideje msn-ezni az egy dolog. Szinte biztos hogy tetszel neki, és szerintem korrekt is, már beszéltél azért vele és 1,5 hónap után össze akar veled jönni, nem 5 perc után. Ha bejön akkor találkozhattok és csókolózhattik is akár, hagy teljesüljön az álma!
2009. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
29%
kanos ! meg akar dugni !
2009. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem még azért se kell egy pasit kidobni mert szexelne, ha még te nem akarsz, egyszerüen csak megbeszéled vele hogy még nem.
2009. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

ez vicces:

"Szerintem még azért se kell egy pasit kidobni mert szexelne, ha még te nem akarsz, egyszerüen csak megbeszéled vele hogy még nem."


mond meg neki. aztán figyeld mikor dob Téged.

szerintem 1,2hét alatt lekoptat...

2009. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most hogy jött ide a szex?:O Attól még, hogy "nyomul", olyanokat mond, hogy szép az arcom, és mert azt álmodja, hogy csókolóztzunk, nem biztos, hogy csak dugni akar, vagy igen??
2009. júl. 23. 15:43
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez legyen a legnagyobb problémád..

Egyébként meg kérdezd meg tőle, hogy miért lett hirtelen ilyen, ennyi.

2009. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, kislány. Attól,hogy a fejedet dícséri és leírja egy álmát, nehogy már nyomulós legyen.. pf
2009. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma csók, holnap már szex lesz a vége.

vagy esetleg 1hétig smaci de után a lényegre kell térni.

ha ennyire nyomul.

2009. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ma pedig azt írta, hogy azt álmodta, hogy csókolóztunk.:$ "


ez vetítés, felvázolta milyen jó lesz ha smacizol vele. aztán a "buta" fejed tényleg el is hiszi?

elmesélte hogy milyen jó lesz vele a csók? beszél róla részletesen?

2009. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!