Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki nem "zsigerből utálja" a férfiakat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy majd minden nőnek baja van az exével,

vagy a jelenlegi párjával.

Tudom, hogy minden nő tökéletes és

"minden pasi tökéletlen"...(a nők szerint!).


2011. ápr. 21. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem utálom a ffiakat!

Az exeket sem,egy kivételével aki párszor

megalázott!

A férjemet pedig nagyon szeretem!

2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha kihasználja, megcsalja (ésatöbbi) akkor azt hiszem jogos, hogy utálja. Nem?
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Kérdéseket csak az tesz fel, akinek gondja van, tanácsot is csak az kér. Aki boldog a párjával, az miért kérdezzen ilyesmiről? Én 6. éve vagyok boldog a párommal, van bajom vele (neki is velem), de mind megoldható.
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem igaz, amit állítasz. Van egypár régi barát, aki kibabrált velem, sőt a volt férjem is tett mocsok dolgokat, de még őt sem utálom. 40 éves vagyok, és nem utálom zsigerből a férfiakat.
2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én se utálom egyiket se,már nem foglalkoztatnak,felesleges a múlt miatt rágodni.
2011. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én sem utálom a férfiakat.

A férjem sem tökéletes, de imádom. Jobbat nem is tudnék találni!

2011. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Akkor én vagyok a kivétel. Amúgy meg primitiv dolog igy általánositani,hogy minden férfi ilyen és ilyen.Szerintem ezek a nők általában megkeseredettek,sokszor lépnek ugyanabba a gödörbe ,és ezért a férfiakat hibáztatják.Pedig valójában így vagy úgy,egy rossz kapcsolatért mindkét fél felelős én azt mondom.

A feministákat meg mind lekéne lőni,egy külön állatfaj..

2011. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én!


És hasonlókat látok férfiak oldaláról is... Nem igazán akad olyan, aki már lezárta a korábbi kapcsolatait. Vagy ha igen, akkor is kiderül, hogy még bosszankodik miatta, és tisztára egy kaptafa alá veszi a nőket. Amint előjön valami olyan negatív szitu, ami az ex-el, akkor már egyből a "mert minden nő egyforma duma" jön, vagy hogy ne hisztizzél. Gáz.


Szóval nem nemfüggő a dolog.


És mondd, hány éves vagy? Hogy nézel ki? Miféle kapcsolatot szeretnél?

Ki tudja... :-)

2011. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hoppá közben jött egy pár hozzászólás.Szóval én olyan tekintetben vagyok kivétel,hogy NEM utálom a férfiakat.De közben kiderült,hogy vannak még sorstársaim:D
2011. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért baj, hogyha valaki feminista? Az barátom bezzeg nem zavar, hogyha valaki hímsoviniszta.
2011. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!