Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretünk mindíg olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk mindíg olyat aki nem lehet a miénk? És ha végre már elértük akkor miért hagyjuk elmenni.

Figyelt kérdés
Tudom hülye a kérdés,lehet nem is tudom egészen érthetően megfogalmazni, ezért bocsánatot is kérek de aki esetleg tud valami jó magyarázatot leírhatná :)
2009. márc. 4. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem azért mert amíg nem kaphattuk meg az illetőt, addig kalandot, izgalmat jelent a "megszerzése", de ha már meg van, akkor abban nincs sok új:P bár én személy szerint nem így vagyok:P kb 1 éve beleszerettem a mostani páromba, és 8 hónapja a magaménak tudhatom:P:)
2009. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából talán azért mert mindenki változik, mert ha valamit elérsz, mindig valami új kell( ha nem is mindenkinél, de vannak ilyen emberek)

Úgy gondolom, akkor engedjük el, ha már nem jelent számunkra "feladatot/kihívást" az, hogy megtartsuk azt, amit nemrég értünk el, meg ez olyan "iratlan törvénynek" is beillik.

De még a "Tiltott gyümölcs" hasonlat is mond valamit.

De a legjobban Halász Ferenc "mondta/énekelte" :

" Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell neked, ez a kereszted, a sorsod, ami hajt ... "


Rem. használt :)

2009. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégsem ő az igazi. Ha annyi 10ezresem lenne, ahányszor azt hittem kiszemeltem az igazit, hát tény, hogy egy ideig arany életem lenne. Vannak olyan emberek, akik megmozgatnak bennünk valamit, mert olyan helyesek, olyan jó a humoruk, vagy egyszerűen annyira kell nekünk, csak egy a baj: mi nem jövünk be nekik vagy olyasmit csinál amitől végleg kiábrándulunk belőlük. Szerintem ez lehet a válasz a kérdésedre.
2009. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!