Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor mi volt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi volt? Nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Két hete voltam bulizni.Megismerkedtem ott egy sráccal,dumáltunk,táncoltunk.Hajnal 3 kor közöltem,hogy én megyek haza.Ő is eljött velem,és egész hazáig kisért. Tel.számot cseréltünk,de azóta se jelentkezett. Akkor ez mi volt? Mert megértem ha nem jöttem be neki,de akkor miért jött el ő is akkor a buliból,amikor én és miért kisért haza,mikor nem is arra lakik?
2011. ápr. 21. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, meg akart dugni, nem jott ossze, ezert nem kellesz neki.
2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első mondja
2011. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hány éves is vagy? figyelj, csak flört voltál, ne gondolj a dologba sokat.. ha szerencséd van következő bulin is egymásra találtok.
2011. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Elhiszem persze hogy nem volt komoly,csak ez nekem nem logikus az,amit tett.
2011. ápr. 21. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, nem logikus, mivel mi lányok másképpen viselkednénk ilyen helyzetben. De igazuk van a többieknek, tényleg csak szexet akart, és látta, hogy nuku esély, így lelécelt..:S tapasztalatból mondom..
2011. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!