Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire félénk lenne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félénk lenne? Vagy nem is akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

kicsit hosszú a történet,de megpróbálom röviden leírni.

Van egy fiú az életemben,akit mindig is kedveltem nagyon,de csak mostanában figyelt fel rám. (Régebben nem néztem ki túl előnyösen :) ) Írogattunk egy csomót egymásnak neten,aztán találkoztunk egy buliban,ahol mindketten sokat ittunk,és sajnos (?) lefeküdtünk. Pár hétre rá ugyanez. Ezután továbbra is neten tartottuk a kapcsolatot. Egyik héten elmentem nyaralni pár napra,és mindennap írt smst. Aztán hazajöttem,de utána meg ő ment el az egyetemi csoportjával 2 napra,de onnan is írt nekem smst. Megbeszéltük,hogyha hazajön,akkor találkozunk. Elmentünk moziba,utána pedig meghívott kajálni. Hazakísért,de nem adott csókot. Másnap írt egy smst,hogy elmegy megint kb 3 napra a barátaival,de ha van valami,akkor írjak vagy hívjam. Persze mivel a haverjaival volt,így ittak is....És este jött az sms,h menjek én is oda hozzájuk holnap,mert ő szeretné. El is jön értem kocsival. Persze sejtettem,h ivott,mert pia nélkül ilyet nem mondana... :) Írtam neki,h szerintem csak a pia beszél belőle,de ha reggel felhív,akkor megbeszélhetjük. Aztán reggel jött az sms,h húde kemény este volt,meg h minden okés-e. ergo nem gondolta komolyan,h lemenjek hozzájuk,és tényleg csak a pia beszélt belőle.

A legújabb pedig,hogy megint elhívott moziba,haza is kísért,de még mindig nem csókolt meg.

Nem is akar velem járni,csak én pörgöm ezt túl? De hát az ilyen dolgokat nem lehet szerintem félreérteni...de persze lehet,hogy velem van a baj.

Amúgy erről a fiúról tudni kell,hogy nagyon régen,kb 6 éve volt egy nagyon nagy szerelmi csalódás,azóta elzárkózik minden ilyentől. Ezalatt az idő alatt volt 1 barátnője kb 3 hónapig,de belé nem is volt szerelmes.

Szerintetek?


2011. szept. 3. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel a szex már meg volt szerintem kb. lesz*r és csak egy barát kell neki akivel tud beszélgetni
2011. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Még az elején hajlottam volna rá, hogy tetszel neki. Vagyis gondolom, hogy tetszel neki, de egyre inkább egy barátnőm története jutott eszembe erről...

A sráccal hamar megtörtént a dolog, és utána mindig csak arra hívta... Az első pár alkalommal hajlott is rá aztán meg mindig azzal jött nekünk, hogy a srác milyen bunkó, hogy csak azért hívja meg smsezik, mert be akar találni..


Lehet, hogy tényleg a nagy csalódás miatt nem mert annyira közeledni feléd, de külső szemlélőként kicsit úgy tűnik, hogy kényelmes megoldás vagy a számára.

2011. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komolyan akar veled valamit.
2011. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"tõled" nem veled
2011. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: igen,erre én is gondoltam,h már csak akkor fog hívogatni,amikor "be akar találni". De akkor miért érdeklődik utánam,h hogy vagyok,mit csinálok,ilyesmi? Meg a mozik meg a kajálások után se próbálkozott.

Nem tudom,tényleg....

2011. szept. 3. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél is meghívta a srác moziba a lányt, stb. udvariasságból, de utána durván az volt a kövtkező program, hogy menjünk d.gni...

Hát nem tudom. Valószínű úgy gondol rád, mint egy barátra, aki ha épp kéznél van akkor kapóra jön.

Vagy egyszer rákérdezhetnél. Mondjuk ha annyira részeg, hogy nem fog emlékezni rá..:D

2011. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félénk? Hol látsz te itt félénkséget? :))))
2011. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!