Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szexelt már guminővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt már guminővel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon abszurd, inkább recskázom egész életemben, vagy fizetek valami szakadt prostinak, minthogy egy guminővel csináljam, ami elég messze van az élethűtől.
2011. ápr. 21. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem. De el tudom képzelni. Hát ugye tulajdonképpen ez csak egy tárgy, kicsit hasonlít egy nőre. Bámul rád az ostoba szemeivel meg a szopósra tágított szájával, te meg behelyezed a merev farkad egy gumihüvelybe, nem is a farkad mozgatod, hanem a bábut a farkadon, ami közben olyan hangot ad mint amikor strandgumiágyakon húzogatod az ujjad. Közben próbálsz odaképzelni valami jó nőt, ami hús-vér. Aztán már csak a fantáziádra figyelsz, meg a siralmas érzésre ahogy a gumi dörzsöli a makkod. De azért folytatod, mert hajt a kangörcs, a magokat ki kell engedni, mozgatod egyre gyorsabban, amíg el nem durransz. Aztán ennyi. Félredobod az ágyra a g e c i s gumibabát, és elkezdesz cigizni.

Ennyi. Jó sz a r lehet.

2011. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy igazi nő jobb...
2011. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dzsola ***** válasza:
faszverésnél sokal job de az igazi nőnél nem job, nekem is van 28000 ft ért vetem és rezgö funkcioja is van
2012. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig nem rossz. Sőt kifejezetten jó, feltéve, ha jó szexbabát jól használsz. Az sem baj, hogy ha a baratnő segit. Nem élethű, más. Viszont a gyakorlatban felbukkanó pwc szexbabák erre alkalmatlanok, [link] francia babák a jók. Ebből is CSAK az alapmodell. Az még szép is. És viszonylag nem draga. Ha barátnőt is használsz közben - ideális, ha a babaában a nyomást kell változtatni, mert ugy ideális a szex, akkor az sem baj, ha ő is maszturbál. Erre kivaló felfujható dildókat -gumifarok - lehet kapni. Szintén a latex dildók a jók erre. Ott a nyomást benne pumpával - tartozék - tudja változtatni.

Mivel más mint a baratnő, annál többet tud, ha megfelelő és jól használjak.

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!