Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak beszélgetni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak beszélgetni akar velem mindenki?

Figyelt kérdés

Több távoli csaj ismerősöm van, akikkel kommunikálok msn-en meg itt-ott. De ha éppen nem vagyok gépnél, képesek felhívni, hogy beszélgessenek velem, akár órák hosszat. Viszont találkozni egyik sem akar...:S

Van ilyen, vagy engem szívat az összes?:D


2011. ápr. 21. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy miről beszélgettek. Lelki szemetesláda vagy?
2011. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ilyen dolgokról. sima általános dolgokról, emberekről.
2011. ápr. 21. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sok oka lehet. Vagy mert megkeddvelt és benned megbízik, vagy mert jó ötleteket tudsz mondani, vicces jó humorú vagy... Ezer és egy oka lehet.
2011. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert egy nyámnyila vagy és csak beszélgetésre kellesz nekik,hogy kiöntsék a szívüket...
2011. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen... szerintem az egyetlen megoldás az, hogy ha látod, hogy vmelyik már nagyon oda van érted, egyszerűen nem megmondod neki, hogy csak élőbe vagy hajlandó beszélgetni. Már ha nem lakik olyan túl messe persze. Szemétségnek hangzik, de a ki a szemét végül is?


Vagy próbálkozz ilyen, vagy még ennél jobb viszonyt máshol is kialakítani :P

2011. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem onti ki a szivet senki, de kedves utolso elotti, persze write only...

mind messze, igy innen onnan megismertem okte, de beszelgetni szeretnek. mondom igy van. nembaj majd a kozelben keresek valakit :P

2011. ápr. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!