Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal még mindig jó viszonyba vagyunk,elég sokat beszélünk,bár csak msn-en,de mégis..nemrég azt mondta hogy szeret engem,ennek ellenére mostanába alig ír,nem keresi a társaságom,nem tudom miért lehet,bár elég rosszkedvű mostanság talán ez az oka.Én viszont rájöttem hogy szeretem..szerelmes vagyok belé,és szeretnék vele találkozni.Szerintetek elmondjam neki hogy szeretem őt,vagy próbáljam inkább elfelejteni ?
2010. okt. 16. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, szerintem azért, nem keresi a társaságod, mert lassan felhagy a reménnyel, hogy visszakaphasson.
2010. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt te dontod el,mi nem tudjuk eldonteni barmennyire akarnank is.


de igen mond el minel hamarabb,amig nem keso,es azert nem ir mostanaban mert lehet te hagytad el,vagy lehet azt gondolja hogy ugysem lessz mar semmi koztetek,hogy lehetsz mar ilyen?de komolyan,ha szeretitek egymast akkor mi a gond?


clyde

2010. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de félek .. félek hogy aztmondja ő már nem szeret,hogy már elmúlt .. és nem is tudom hogyan mondjam el
2010. okt. 16. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:

".nemrég azt mondta hogy szeret engem"


akkor mitol felsz?nem ertem


clyde

2010. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira bírom mikor a csaj parázni, holott a férfiak vannak szarban egyes helyzetekkor.

Nagyon egyszerű: utalj rá, szeretnél találkozni, kedvelem a társaságod, stb.

2010. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemrég találkoztunk de csak 1 órára és ott voltak a haverjai is.. de már mondtam neki h nagyon bírom stb..meg mindig hülyülünk.És ez van, akkor is félek,félek a visszutasítástol.Nem vagyok biztos az ő érzéseiben..
2010. okt. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!